Reklam
Şahin Oto firması sözünü tutacak mı?

Şahin Oto firması sözünü tutacak mı?

İstenen düzeyde usta, çırak ve malzemenin pek bulunmadığı Ardahan’da, her alanda olduğu gibi araç onarımlarında da ekseriyetle diğer illere gidiliyor.

15 Mayıs 2018 - 01:04 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 17:12

Buna karşın, Ardahan’da hizmet veren Şahin Oto firması sahibi Erkan Şahin,  evvelki yıl onardığı için verdiği garanti sözünü tutarak yeniden onarıma alması örnek bir davranış olarak görülmüş ve memnuniyetle karşılanmıştır.

Özel şahısların yanı sıra, birçok devlet kuruluşlarının araçlarını da tamir eden Erkan Şahin, 2 yıl önce onardığı ve pek kullanılmadığı halde bozulan ve sağlıklı çalışmayan araç sahibinin mağduriyetini dikkate alması ve bütün giderleri kendisine ait olmak üzere yeniden yapmaya başlaması, örnek bir esnaflık ahlakı sergilediğinden dolayı  taktir edilmiştir.

Ardahan’da 15 yıldan beri araç tamiratı yaptığını ve müşterilerinin memnuniyetine özen gösterdiğini vurgulayan Erkan Şahin, “Esnaflıkta müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Yapılan iş ve satılan her hangi bir üründe hata varsa, bunu gidermek şarttır. Yaptığımız işlere durumuna göre sözlü ve yazılı olarak garanti veriyoruz. Zaman içerisinde her hangi hata meydana  gelse, onu gidermek başlıca görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir.  Onunun mağduriyetini mutlaka gidermemiz gerekir” demesi, her esnaf için örnek alınacak bir yaklaşım olarak görüldü.

Ardahan’da bir esnafın yaptığı işten dolayı sorumluluk anlayışıyla hareket etmesi ve randımanlı çalışmayan 75 AL 685 plakalı aracı yeniden onarıma aldığı yönünde bilgi alan bir grup gazeteci, sanayi sitesine giderek görüştükleri Erkan Şahin ustaya bu davranışından dolayı teşekkür ettiler.    

Bu haber 1451 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Müşteri
    8 ay önce
    Sağolsun onun sayesinde sıfır araba aldım çünkü aracın sadece bir 120tl buji yerine arabanın motorunu elime verdi ve 5000tl aldı cok iyi ustadır ve iki ay bekletti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yolcuların imdadına Jandarma yetişti
Yolcuların imdadına Jandarma yetişti
İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu
İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu