Reklam
Sabahattin Polat’tan önemli açıklamalar!

Sabahattin Polat’tan önemli açıklamalar!

17 Mart 2019 - 16:47
Reklam

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere kısa bir zaman kalırken, Hanak İlçesinde büyük hareketlilik yaşanıyor.

Demokratik Sol Parti’den Hanak İl Genel Meclis Üyesi adayı olan Sabahattin Polat, Hanak’ta seçimi almaya kararlı.

Hanak’ta halkın şahsına büyük bir sempati beslediğini ve Hanak köylerinde zaferler çıkacağına inandığını belirten Polat, “5 yıl boyunca Hanak halkını onurluca ve şereflice temsil ettim. Bu halk bizim ne yaptığımızı biliyor. Birçok köyün yol ve su sorununu çözdüm. Bu dönem DSP’den aday oldum. İnanıyorum ki Hanak halkı bizleri yine seçip Ardahan meclisine gönderecektir” dedi.

DSP Hanak İl Genel Meclis Üyesi Sebahattin Polat,  Hanak’ta DSP olarak hem Belediyeyi hem de İl Geneli kazanacaklarını ifade etti.

DSP Hanak Belediye Başkanı Necat Tuna’yla birlikte partiyi zafere taşıyacaklarını, ilçede halkın kendilerine büyük destek verdiğini ifade eden Polat, yıllardır CHP’den siyaset yaptığını ve Hanak halkının ısrarı üzerine DSP’den aday olduğunu anlattı.

DÜRÜST ÇALIŞTIM, HAK YEMEDİM VE YEDİRTMEDİM

Seçim çalışmalarını at sırtında yaparak sürdüren ve bütün köyleri gezip seçmenlere ulaştığını belirten Sebahattin Polat, “Halkımızın isteklerini yerine getirmek benim için bir onurdur. Bu kutlu yolda Demokratik Sol Parti (DSP) Belediye Başkan adayı olan arkadaşımız Necat Tuna ile birlikte DSP’yi Hanak’ta iktidara taşıyıp, bir ilki gerçekleştirmenin hedefindeyiz. Hanak ve köylerinde yaşayan halkımıza güvenerek bu yola baş koyduk. Onların bütün isteklerini yerine getirip mahcup etmeyeceğiz. Bize katkı sunan bütün halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum, katkılarını, desteklerini bekliyoruz. 5 Yıl boyunca İl Özel İdaresi ve Valilik tarafından verilen hiçbir yemeğe katılmadım. Mevcut İl Genel Meclis Üyeleri arasında yaşanan haksızlıklara sadece ben muhalefet ettim. Kayıtlar belgeler ve imzalar ortadadır. Verilen hiçbir hediyeyi kabul etmedim. Dürüst çalıştım, hak yemedim hak yedirtmedim. Yüzüm ak bir şekilde Hanaklı seçmen kardeşlerime gidiyorum ve gördüğüm destek ve sıcak ilgiden dolayı mutluyum” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1023 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı babasını av tüfeğiyle öldürdü
Tartıştığı babasını av tüfeğiyle öldürdü
 BAYDAR, TDSYMB EKİBİNİ AĞIRLADI
 BAYDAR, TDSYMB EKİBİNİ AĞIRLADI