Reklam
Recai Özalp, önceliğimiz gençlik olacak

Recai Özalp, önceliğimiz gençlik olacak

25 Aralık 2019 - 16:08

Cumhuriyet Halk Partisi Göle İlçe Başkanı Recai Özalp, kongre ardından tebrikleri kabul ederken, başkanlığı döneminde yapılacak çalışmalarla ilgili Göle Haber Gazetesine açıklamalarda bulundu. 

Başkan Özalp, “Öncelliğimiz gençlik olacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi gençlikle hareket edecektir. Geleceğimiz, umudumuz, yarınlarımız ve en kıymetli sermayemiz olan gençlerimiz için CHP Göle İlçe Örgütü olarak planlama çalışmamız var. Kentimizde gençlerimize yönelik eğitim, kültür, sanat, sosyal ve spor faaliyetlerine ağırlık vereceğiz” dedi. 

YOL ARKADAŞLARI  ARIYORUZ

CHP Göle İlçe Kongresinin Demokrasi şöleni havasında gerçekleştirdiklerini açıklayan başkan Özalp, “Bizim temelimizde gençler var. Gençler olmadan her şey eksik kalır. Biz kendini yetiştirmiş, geleceğe umutla bakan, geleceğin Göle’sini, Ardahan’ını ve Türkiye’sini inşa edecek yol arkadaşları arıyoruz ve bu yol arkadaşlarımızı yetiştirmek için gayret edeceğiz. Türkiye’de ses getirecek ve tüm ülkeye örnek teşkil edecek bir gençlik modelini Göle’ye kazandırıp bunun mücadelesini vereceğiz” diye konuştu. 

CHP Göle İlçe Kongresi ardından teşekkür mesajı da yayınlayan Başkan Özalp: “Bilindiği gibi 17.12.2019 tarihinde Göle İlçe kongremizi Demokrasi şöleni havasında gerçekleştirdik. Bu seçimin kazananı ve kaybedeni olmamıştır. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. Partimizde kızgınlık ve kırgınlık olabilir fakat asla bir Cumhuriyet Halk Partili partisinden küsmez. Partili arkadaşlarım, parti binamız açık ve bütün arkadaşları parti binamıza sohbet etmek ve onların fikir ve düşüncelerini almak için bekliyoruz. Bizler birlikte bu yola çıktık ve birlikte mücadele edeceğiz. Birlikte hem Genelde hem de yerelde iktidar olacağız. Biz kazanacağız birlikte kazanacağız.

Kongremize mazeretlerinden dolayı katılamayan başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Parti örgütü ve örgüt yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve partimizin Milletvekilleri ve İl İlçe Başkanlarının kongremizle ilgili mesajlarından dolayı kendilerine şükranlarımızı sunarız. Bizzat kongremize katılan Başta İl Başkanımız Sayın Yalçın Taştan, Ardahan Belediye Başkanımız Sayın Faruk Demir Milletvekili Adayımız Sayın Ecz. Yunus Dündar, Posof, Damal, Çıldır, Hanak ve Merkez İlçe Başkanlarımıza, Göle Eski Belediye Başkanı Sayın Ali Kılıç’ a, İlçemizde CHP Göle İlçe Başkanlığı yapmış Sayın Abdulbaki Çetin’e Sayın Metin Kasımoğlu’na Sayın Engin Turan’a HDP İlçe Başkanı Sayın Özgür Tanış’a İlçemizde faaliyet gösteren Dernek, sivil toplum kuruluşları ve sendika Başkanlarına kalabalıktan dolayı fark edemediğim ve ismini sayamadığım misafirlerimizin de bu kongrede bizleri yalnız bırakmadıkları içinde ayrıca, gerek sosyal medyadan bizleri takip ederek sosyal medya aracılığıyla ve telefonla arayarak tebrik eden arkadaşlarıma, akrabalarıma ve partili yoldaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadesini kullandı. 

Bu haber 703 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK