Reklam
ÖZER ÜNAL, İDDİALARI YALANLADI

ÖZER ÜNAL, İDDİALARI YALANLADI

30 Ağustos 2019 - 18:15

CHP Çıldır İl Genel Meclis Üyesi Baha Yunusoğlu, İlçeye bağlı Doğankaya (Helevan) Köyünün sorunları hakkında yapmış olduğu açıklamalara İnşaat ve turizm sektörlerinin yanı sıra enerji sektöründe de faaliyet gösteren Ünal Şirketler Grubu hakkında iddialarda bulunmuştu

Doğankaya (Helevan) Köyünde baraj inşaatı yapan Ünal Şirketler Grubu adına www.ardahanhaber.com.tr’ye açıklama gönderen Özer Kutlu Ünal, CHP Çıldır İl Genel Meclis Üyesi Eğitimci Baha Yunusoğlu’nun açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.  

İki dönem Serhat Ardahan Spor Kulübü başkanlığı yapan, Ardahan’ı futbolda marka haline getirerek ciddi katkılar sunan Ünal: “Şahsım, babam ve şirketimiz hakkındaki asılsız haber için gazetenizden yazılı özür talep ediyorum. Öncelikle biz köy yolunu kullanmıyoruz. Kendi yaptığımız yol var. Kış aylarında köyün yolları tarafımızdan açılmaktadır. Ayrıca köy halkı suyunu yaptığımız depodan almaktadır. Kimse su için elektrik parası ödememektedir. Araştırma yapmadan direk karalama yapılmıştır. Ayrıca Baha Beyin oğlu da uzun süre karalama yaptığınız firmada çalışmıştır. Bu haber ile ilgili özür metni yayınlanmaz ise haklarında tazminat davası açılacaktır” dedi.

YUNUSOĞLU: BİLGİLER YANLIŞSA ÖZÜR DİLERİM

Konu hakkında yeniden görüşlerine başvurduğumuz CHP Çıldır İl Genel Meclis Üyesi Baha Yunusoğlu, bahsi geçen iddiaların köylüler tarafından kendisine söylendiğini, “iddiaların yanlış bilgi olması nedeniyle Ünal Şirketler Grubu, Necati Ünal ve Özer Kutlu Ünal’dan özür dilerim” dedi.   

Bu haber 2567 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 8 Yorum
 • Ali ali
  4 ay önce
  Özer ünal Ardahanın gülüdür onun faydadan başka hiçbirşeyi olamaz. Onu karalamaya çalışanlar Ardahana hep zarar vermiştir. Heleki şu zamanda kıymeti daha çok anlaşılmıştır karalamaya çalışanların amacınıda Ardahanda herkes biliyor menfaat..karşılık bulmayıncada kolayı var karalama politikası.
 • Erbay
  4 ay önce
  Şu özer Ünal varya her şeyi saptırmada üstüne yoktur ben dilekdere köyü (hoşuret} hanak bu baraj en büyük zararı bizim köye verdi sondaj söz verdi yapmadı hayvanları mızı susuz bıraktı sondajı elektriğini karşılayacağını öyle söz verilmiş köylüler ve muhtar öyle söylüyor her şeyi boş
 • N.k
  4 ay önce
  Köy yolunu 3 aydır kul***mıyorlar 5 yıldır büyük araclar da dahil olmak üzere kul***dılar kışın açtıkları da kendi araçları kul***dığı için di kimsenin özür dilemesine gerek yok köye ve köylüye ne kadar zarar verdiklerini herkes biliyor muhtar i parayla satın alıp kapılarına köpek gibi bağladılar ormanı yok ettiler başlıkları zehirlediler tarlaları tozun toprağın içinde bıraktılar 1 yıldır 10 hanelik köye su vermişler onu lütuf olarak öne sürüyorlar.
 • Erbay
  4 ay önce
  Yorumum görünmüyor
 • Erbay
  4 ay önce
  Sayın il meclis üyesi arkadaş sözün arkasında dur bu bir. İki o özer bey mağdur ettiği aynı barajın mağduru dilekdere köyü (hoşret) ten baas eden yok Allah rızası için yaylamızın suyunu yok etti söz verdiği halde sondaj yapmadı inanmayın eğer bir mağduriyet varsa doğrudur dilekdere köyünde bir araştırın il genel sekreteri gibi sizde üstüne yatmayın araştırın altından pis kokular çıkar selamlar köyümüzü yok yok yok yok etti özer Ünal bey
 • Turgay kalecik
  4 ay önce
  İnsanlar aslını bilmeden bir kaç çapulcunun sözüyle ya*** yanlış haber yayınlıyor bu şirket kaç kişiye ekmek verdi halende veriyor insanlar biraz dürüst olsunlar
 • BAHA YUNUSOĞLU ÇILDIR CHP İLGENEL MECLİSİ ÜYESİ
  4 ay önce
  Ayrıca her ARDAHANL Igibi o dönemde SERHAT ARDAHAN SPOR a verdiği maddi ve manevi hizmetlerinden dolayıda kendilerine teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum.
 • BAHA YUNUSOĞLU ÇILDIR CHP İLGENEL MECLİSİ ÜYESİ
  4 ay önce
  Baraj yapılırken köyün yolu kul***ılmış olup ,yağmurlu havalarda şu anbile kul***ılmaktadır.Su deposunun ilgili firma tarafından yapıldığı doğrudur Kimya mühendisi o*** oğlum orada İŞ ÜVENLİĞİ UZMANI olarak çalışmıştır Bana verilen bilgilerden dolayı yanlışlık varsa özür dilerim .Ancak Kotanlı Köyünde monopomp sistemiyle içme suyu kul***ılmakta ve köylü vatandaşlar bunun elektrik parasını Aras Edaş Firmasına ödemektedirler.İlgili firma, şuan bile Kotanlı köyünün yolunu kul***maktadır.Bütün köylü buna şahittir .SAYGILARIMLA.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ
POSOF VE ÇILDIR’DAN ELAZIĞ’A YARDIM ELİ