Reklam
Özbay Baydar: Bir derdimiz var!

Özbay Baydar: Bir derdimiz var!

11 Mart 2019 - 15:30
Reklam

YEŞİLAY 99. YAŞ GÜNÜNÜ KUTLUYOR

99 yıldır bağımlılıklarla mücadele eden, Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından olan Yeşilay, bu yıl da Yeşilay Haftası dolayısıyla bağımlılıklardan uzak durmak ve sağlıklı yaşam için “Yeşilaycı olmak için bir nedenim var” dedi.

ve beraberindekiler ilk olarak Vali Mustafa Masatlı’yı ziyaret ettiler.

Vali Masatlı’ya çeşitli hediyeler veren Yeşilay ekibi,  daha sonra Belediye Başkanı Faruk Köksoy’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Yeşilay'ın özellikle gençler olmak üzere toplumun zararlı alışkanlıklardan uzak durması adına önemli görevler yürüttüğünü ifade eden Başkan Köksoy, çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Ayrıca; Yeşilay'ın bugüne gelmesinde emeği ve fedakârlığı bulunan eski Genel Başkanlar Selahaddin Kaptanağası ve Mustafa Necati Özfatura rahmetle anıldı.

Yeşilay haftası nedeniyle bir açıklamada bulunan İl Temsilcisi Özbay Baydar, “Bir derdimiz var. Gençliğimizi, geleceğimizi bağımlılık gibi bir tehlikeden korumak, her çocuğu kendi evladımız bilerek, onlara bağımlılıklar dokunmadan önce dokunmayı hedef kılarak, geçmişin birikimi ve deneyimlerinden faydalanarak yolumuzu çiziyor, çalışmalarımızı toplumun en kılcal damarlarından uluslararası arenaya kadar ulaştırmak için çabalıyoruz. Tüm bu sorumluluklarımız ve bu mücadele gösteriyor ki Yeşilaycı olmak için çok önemli nedenlerimiz var. Çünkü sevdiklerimizle yaşayacağımız güzel günler var. Sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürme hayalimiz var. Bağımlılıktan korumamız gereken insanlığımız ve ülkemiz var” dedi.

Bu haber 604 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli