Reklam
Onur Yılmaz: Bahane değil iş üreteceğiz!

Onur Yılmaz: Bahane değil iş üreteceğiz!

03 Temmuz 2019 - 12:42
Reklam

Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti, Ardahan Belediyesi Başkan Vekili Onur Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. 

Başkan Faruk Demir’in İmar planları kapsamında Ankara’da bulunması nedeniyle yerine vekâlet eden Başkan Vekili Onur Yılmaz’a ziyaret gerçekleştiren AGFC Başkan ve Yardımcısı şuana kadar Ardahan Belediyesinin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldılar.  

Ardahan’da enkaz bir belediye devir aldıklarını yapılan birçok büyük projenin ise amacına uygun yapılamadığını söyleyen Başkan Vekili Onur Yılmaz, yarım yamalak bırakılarak Belediyeye devri yapılmayan yatırımların olduğunu söyledi. 

Başkan Faruk Demir’le Belediye Meclis üyelerinin koordineli bir şekilde çalıştığına temas eden Başkan Vekili Yılmaz, “Belediye olarak sorunları biliyoruz. Biz ekip ruhu içerinde çalışarak sorunları tartışarak sonuca gitmeye çalışıyoruz. Bu konuda istişareye büyük önem veriyoruz. Süreç daha erken, gözlemlerimiz var, başaracağımıza inanıyorum. Bütçemizin iki katı borç var, biz belediyenin mevcut durumunu ve hangi şartlarda şartlar olduğunu biliyorduk. Devir aldığımız belediyeye ileri bir aşamaya götürmek ve vaat ettiğimiz projeleri hayata geçirmek için gece gündüz çalışacağız. Başkan Demir’le birlikte daha çok kaynak üretmek için arayışlarımız sürüyor. Enkaz ve borçlu bir belediye almak bir bahane değildir. Biz kısa orta ve uzun vadede söz verdiğimiz projeleri hayata geçireceğiz. Ardahan Belediyesi üreten çalışan proje yapan kaynak üreten örnek bir belediye haline getirmek için çalışacağız. Halkımızın beklentileri var, bu beklentileri boşa çıkarmayacağız” dedi.

Bu haber 2073 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soruşturma başlatıldı
Soruşturma başlatıldı
Komşuda deprem paniği
Komşuda deprem paniği