Reklam
NEVRİYE DERDİYOK: BİZ TAYYİP’LE GELMEDİK, CHP’LİYİZ

NEVRİYE DERDİYOK: BİZ TAYYİP’LE GELMEDİK, CHP’LİYİZ

18 Mart 2019 - 22:30

AK Parti Damal ilçe Başkanı Nevriye Derdiyok, ilçede düzenlenen bir kahvehane toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kast ederek, “Biz Tayyip’le gelmedik, Tayyip’i de savunarak burada değiliz. CHP bize sıra vermediği için AKP’den giriyoruz” dedi.

AK Parti'nin Ardahan Damal'daki adayı Avukat Özge Derdiyok'un annesi ve aynı zamanda AK Parti Damal İlçe Başkanı Nevriye Derdiyok, TİP Genel Başkanı Erkan Baş'ın Damal'da düzenlediği kahvehane toplantısında skandal cümleler kullandı. Kendisinin görüntüsünün çekildiğinden habersiz olan AK Parti Damal İlçe Başkanı Nevriye Derdiyok, CHP’li olduklarını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kast ederek, “Biz Tayyip’le gelmedik. 40 yıllık solcuyuz” açıklamasında bulundu.

“TAYYİP’İ SAVUNDUĞUMUZ İÇİN BURADA DEĞİLİZ!”

"Biz de solcuyuz ama sol partiler sıra vermediği için AKP'den girdik” diyen Nevriye Derdiyok, “ Biz Damal’da 42 yıllık padişahlığa karşı çıkıyoruz. Burada CHP Padişahlığı var, Sayın Vekilim. Biz de Tayyip’i savunarak burada değiliz. Biz de solcuyuz, herkes biliyor. Bize sıra verilmediği için AKP’deyiz. Biz de Tayyip’le gelmedik, bunun da farkındayız. Biz de CHP’yi savunuyoruz, bizim temelimiz solcudur, CHP’dir zaten. Bize sıra verilmediği için AKP’yiz. Yoksa ben niye kendimi yorayım? Sıra bize de verilirse burada sandık kapatacağız. Şuan CHP’den olsak sandık kapatacağız Sayın Vekilim. Biz burada Cumhurbaşkanlığı ile seçime girmiyoruz, sol sıra vermiyor onun için başka partideyiz” açıklamasında bulundu.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fdokuz8haber%2Fstatus%2F1106229954646368256%3Fs%3D19%26fbclid%3DIwAR0R0VIf9a5LgKtaM4Y4GaZ18agLWec4k2f5GHDlGSDi1AewEypF7yg4oE8&h=AT1j7H-8VG2Fh3nKoUX0RdWy-ftnKXuHOGt2WwLXd_sSqC-nsSljiazIJpzhyMU4smD3WJk59h17IKy9JlpINXGyCZjBL4yi6cOtuYkia_56lHGghkXfJrNvQNshZhUGHjkv

Bu haber 1804 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasin KAYIKÇI
    4 hafta önce
    “Biz Tayyip’le gelmedik, Tayyip’i de savunarak burada değiliz. CHP bize sıra vermediği için AKP’den giriyoruz” bu sözün altında kalırsın haffendi 15 Temuz katliamında belediye önündü mafiş dağıtman da ya*** sizin gibilerin gerçek yüzünüz ortaya çıkıyor bir bir ayıptır böyle söylemler yediginiz ekmek size haram olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YOL ÇÖKTÜ, KARAYOLU TRAFİĞE KAPATILDI!
YOL ÇÖKTÜ, KARAYOLU TRAFİĞE KAPATILDI!
31 MART'TA İLK ARDAHAN KIRMIZI OLDU
31 MART'TA İLK ARDAHAN KIRMIZI OLDU