Reklam
NEVRİYE DERDİYOK: BİZ TAYYİP’LE GELMEDİK, CHP’LİYİZ

NEVRİYE DERDİYOK: BİZ TAYYİP’LE GELMEDİK, CHP’LİYİZ

18 Mart 2019 - 22:30

AK Parti Damal ilçe Başkanı Nevriye Derdiyok, ilçede düzenlenen bir kahvehane toplantısında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kast ederek, “Biz Tayyip’le gelmedik, Tayyip’i de savunarak burada değiliz. CHP bize sıra vermediği için AKP’den giriyoruz” dedi.

AK Parti'nin Ardahan Damal'daki adayı Avukat Özge Derdiyok'un annesi ve aynı zamanda AK Parti Damal İlçe Başkanı Nevriye Derdiyok, TİP Genel Başkanı Erkan Baş'ın Damal'da düzenlediği kahvehane toplantısında skandal cümleler kullandı. Kendisinin görüntüsünün çekildiğinden habersiz olan AK Parti Damal İlçe Başkanı Nevriye Derdiyok, CHP’li olduklarını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kast ederek, “Biz Tayyip’le gelmedik. 40 yıllık solcuyuz” açıklamasında bulundu.

“TAYYİP’İ SAVUNDUĞUMUZ İÇİN BURADA DEĞİLİZ!”

"Biz de solcuyuz ama sol partiler sıra vermediği için AKP'den girdik” diyen Nevriye Derdiyok, “ Biz Damal’da 42 yıllık padişahlığa karşı çıkıyoruz. Burada CHP Padişahlığı var, Sayın Vekilim. Biz de Tayyip’i savunarak burada değiliz. Biz de solcuyuz, herkes biliyor. Bize sıra verilmediği için AKP’deyiz. Biz de Tayyip’le gelmedik, bunun da farkındayız. Biz de CHP’yi savunuyoruz, bizim temelimiz solcudur, CHP’dir zaten. Bize sıra verilmediği için AKP’yiz. Yoksa ben niye kendimi yorayım? Sıra bize de verilirse burada sandık kapatacağız. Şuan CHP’den olsak sandık kapatacağız Sayın Vekilim. Biz burada Cumhurbaşkanlığı ile seçime girmiyoruz, sol sıra vermiyor onun için başka partideyiz” açıklamasında bulundu.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fdokuz8haber%2Fstatus%2F1106229954646368256%3Fs%3D19%26fbclid%3DIwAR0R0VIf9a5LgKtaM4Y4GaZ18agLWec4k2f5GHDlGSDi1AewEypF7yg4oE8&h=AT1j7H-8VG2Fh3nKoUX0RdWy-ftnKXuHOGt2WwLXd_sSqC-nsSljiazIJpzhyMU4smD3WJk59h17IKy9JlpINXGyCZjBL4yi6cOtuYkia_56lHGghkXfJrNvQNshZhUGHjkv

Bu haber 3133 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ardahanlı.
  7 ay önce
  İşte yurdumun insanı. Köprüden geçene kadar...... Birgün senide dayı yapar, sonrasında bir kovan balı verirler eline. Ülkemde ikiyüzlü insanlar çok.
 • yasin KAYIKÇI
  11 ay önce
  “Biz Tayyip’le gelmedik, Tayyip’i de savunarak burada değiliz. CHP bize sıra vermediği için AKP’den giriyoruz” bu sözün altında kalırsın haffendi 15 Temuz katliamında belediye önündü mafiş dağıtman da ya*** sizin gibilerin gerçek yüzünüz ortaya çıkıyor bir bir ayıptır böyle söylemler yediginiz ekmek size haram olsun
 • TARAFSIZ KİŞİ
  10 ay önce
  YASİN KAYIKCI SİZ OLAYI BİLİP BİLMEDEN YAZMIŞSINIZ ORDA NOLDU NE BİTTİ ÖĞRENİN ONDAN SONRA YAZIN HAKSIZ YERE YORUM YAPMIŞSINIZ ASIL SİZE HARAM OLSUN.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, DEVLETİNİN, MİLLETİNİN VE ORDUSUNUN YANINDADIR
GENÇ PARTİ, DEVLETİNİN, MİLLETİNİN VE ORDUSUNUN YANINDADIR
ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN
ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN