Reklam
Mustafa Özcan; Ekmek teknesine saygı gösterelim!

Mustafa Özcan; Ekmek teknesine saygı gösterelim!

Ardahan Toplu Taşıma İşverenler Sendikası Ardahan Temsilcisi Mustafa Özcan, ulaşım sektöründe ekmek parası kazanan esnafların birbirlerine saygı göstermesini ve her kesin kendi işini yapması gerektiğini söyledi. 

12 Nisan 2018 - 17:38

Son günlerde bir çok güzergah konusunda şikayet aldıklarını açıklayan Özcan, “güzergahı olmadığı halde o güzergaha yolcu taşıyan ve diğer insanların hakkını gasp eden bazı esnaflar, taksi, Dolmuş ve köy minibüsleri arasında büyük sorunların ortaya çıkmasına neden oluyor.  Köyden yolcu getiren minibüs şoförü, yolcuyu hastaneye, sağa sola taşıma yetkisi yoktur. Dolmuşçularda köy yolcusunu taşıma yetkisi yoktur. Bunun için diyoruz ki her kes işine baksın, görevini yapsın ve birbirlerine saygı duysunlar” dedi. 

Ardahan’da bazı kurum ve kuruluşların da görev yapan yetkililerin özel işleri nedeniyle kurum hizmet araçlarını şahsi araç olarak kullandığını ileri süren Ardahan Toplu Taşıma İşverenler Sendikası Ardahan Temsilcisi Mustafa Özcan, “Vergi ödeyen, ekmeğini taksi, dolmuş ve minibüs kullanarak kazanan esnaf,  bu uygulamadan dolayı dert yanıyor. Bizim buradaki çağrımız yetkililer, özel ve şahsi işlerinde vergi ödeyen esnafın araçlarını kullanmasını istiyoruz. Kurum yetkilileri bu konuda biraz da esnafı düşünmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber 1189 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’de CHP, Halil Aras’la bir adım önde
Göle’de CHP, Halil Aras’la bir adım önde
Hanak’ta Necat Tuna heyecanı
Hanak’ta Necat Tuna heyecanı