Reklam
Muhtar adayı Engin Yıldız söz verdi!

Muhtar adayı Engin Yıldız söz verdi!

08 Ocak 2019 - 22:18

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi köylerde muhtarlık seçimi heyecanı yaşanıyor. Birçok kişi muhtar adayı olmak için başvuruda bulundu.

Merkeze bağlı Tunçoluk Köyü’nde yıllardır esnaflık yapan Engin Yıldız, sadece köyünün ve komşularının çıkarlarını korumak için muhtar adayı olduğunu, köyün var olan sorunlarını çözmek için mücadele etmeye hazır olduğunu söyledi.

Köyün sorunlarını çözeceğine dair köylülere söz veren Yıldız, “3 yıldır köy ortasındaki camii yanındaki çeşme ve mahalledeki çeşmede su akmıyor. Yayla yolları bozuk, araçlar yayla içine giremiyor, traktör bile zor giriyor. Mezarlıklarımızın kapıları kırık, duvarları yıkık, kaç yıldır köy yolunda oluşan kasisler araçlarımız günlük haftalık alt takımları arıza veriyor. Bu sorunları çözebilecek, köy çıkarları için sağda, solda köyümüzü güzel temsil edebilecek, kabiliyetli, yetenekli kimseyi ayırmaksızın, köyümüzün çıkarlarını, komşularımızın çıkarlarını korumak için aday olduğumu ilan ediyorum. Köyümüzün daha da güzelleşmesi için köylülerin desteğini bekliyorum. Sadece eş, dost değil, bütün herkesin muhtarı olacağım. Vaat etmiyorum, söz veriyorum. Bütün sorunlar hallolacak” dedi.

Bu haber 1107 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YOL ÇÖKTÜ, KARAYOLU TRAFİĞE KAPATILDI!
YOL ÇÖKTÜ, KARAYOLU TRAFİĞE KAPATILDI!
İLHAN GÜLTEKİN RESMEN BELEDİYE BAŞKANI
İLHAN GÜLTEKİN RESMEN BELEDİYE BAŞKANI