Reklam
Muhtar adayı Berkant Ezer’den çağrı!

Muhtar adayı Berkant Ezer’den çağrı!

05 Şubat 2019 - 21:32
Reklam

Ardahan Karagöl Mahallesine Muhtar adaylığını açıklayan Berkant Ezer, gelen büyük talep ve teveccüh sonrası yaşadığı mahallesine hizmet etmek için bu yola çıktığını ifade ederek, Karagöl halkının desteğini beklediğini ifade etti.

EZER: KARAGÖL'E ÖNEMLİ PROJELER KAZANDIRACAĞIM

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Karagöl Mahallesi’nin sorunlarını çözmek güçlü bir ekiple seçime hazır olduğunu açıklayan Ezer, “Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler ve projeler üreten bir muhtar olacağım. Gerçekçi ol, İmkânsızı iste; Mahallemizin sakini değil sahibi olalım” sloganı ile yola çıktık. Muhtarlığın devleti temsil eden çok önemli bir görev olduğunu ve bu görevin evrak tasdikinden ibaret olmadığını düşünüyorum. Muhtar, temsilcisi olduğu mahalle sakinlerinin, tüm sorunlarını çözen, sosyal ve kültürel anlamda zenginliklerin sağlanmasına öncülük eden bir kişi olmalıdır. Daha temiz, daha huzurlu, daha gelişmiş bir mahalle için bizler hizmete hazırız, şimdi el ele vermenin zamanıdır” dedi

 BERKANT EZER VE EKİBİ ÇOK GÜÇLÜ

8 kişilik aza ekibinde Bülent Kılıç, Nurali Yıldız, Kemal Güngör, Barış Gümüş, Selim Şahin, Dinçer Yıldız, Ufuk Koç, Yunus Altundal gibi birbirinden önemli Ardahan’ın değerli isimleriyle seçim çalışmalarına başladığını anlatan Ezer, “Amacım mahalle halkımın sosyal ihtiyaçlarını tespit eden ilgilenen ve diğer idari kurumlara hızlı şekilde iletmektir. Mahallemize daha iyi hizmet verebilmek için 24 saat ulaşılan mahallemizin ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla en iyi şekilde yerinde ve zamanında ilgilenen bir muhtar adayı olacağım. Projeler üreten ve uygulamaya geçirmek için gerekli girişimleri etkili biçimde yapan, mahalle sakinlerimizin acı tatlı sevinçli hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olan büyüğümle küçüğümle yaşlısıyla genciyle sürekli diyalog içinde olan bir muhtar profili ortaya koyacağım” diye konuştu.

Bu haber 2013 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor