Reklam
Muhtar Adayı Ayhan Avşar: Kaptanpaşa’ya talibim

Muhtar Adayı Ayhan Avşar: Kaptanpaşa’ya talibim

18 Ocak 2019 - 22:34
Reklam

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkan adayları sahada çalışmalarını tüm hızıyla gerçekleştirirken, Muhtar adayları da mahallelerde çalışmalarına devam ediyorlar.

Ardahan’ın önemli mahallerinden biri olan Kaptanpaşa Mahallesine Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Esnaf Ayhan Avşar, Kaptanpaşa mahallesini daha iyi bir noktaya getirmek için Muhtar adayı olduğunu ifade etti.

Kaptanpaşa mahallesinde ikamet eden seçmenlerin kendisini muhtar olarak seçme teveccühü göstermeleri halinde mahalleye yapacağı yeniliklerden de bahseden Avşar, gerçekleştireceği vaatler hakkında şu bilgileri verdi.

İlk olarak mahalleye Pazar kurulması için girişimlerde bulunacağını ifade eden Başkan Adayı Avşar, mahalleye yaşam alanları, park ve yeşil alan yapımı için gerekli adımları atacağını söyledi.

Kaptanpaşa Mahallesinin bozuk olan sokaklarının yenilenmesi için Belediye ile birlikte işbirliği içerisinde olacağını belirten Avşar, “Mahalleme aynı zamanda Muhtarlık evi eksikliği mevcut. Bu eksikliği gidereceğiz. Taziye evi kuracağız, taziye çadırlarını bir muhtarlık görevi olarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Kaptanpaşa Mahallesinin tüm sorunlarının çözümü için halkla iletişim içerisinde bulunacağız. Mahalle sakinlerinin seçimlerde desteğini bekliyorum” dedi.

Bu haber 1188 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ÇORUM19
    5 ay önce
    SAYIN VALİMİZİN ÇOCUKLARA BİR BABA ŞEFKATİNDE YAKLAŞIMI BİZİ ONURE ETMİŞTİR...ARDAHAN DA EĞİTİM SEVİYESİNİ ÇOK İLERİ TAŞIYABİLECEĞİNDEN HİÇ ŞÜPHEP YOK...SAYIN VALİMİZE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor