Reklam
MİLLİ EĞİTİM’DE ERHAN BULUT DÖNEMİ

MİLLİ EĞİTİM'DE ERHAN BULUT DÖNEMİ

31 Ocak 2020 - 11:04 - Güncelleme: 31 Ocak 2020 - 11:18

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğünde değişim yaşandı. 2017 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığında Müfettiş görevinden bulunan Erhan Bulut, Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Yaklaşık 3 yıldır vekaletten yürütülen Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, alanında deneyimli ve  eğitimine ciddi katkıları olacak Erhan Bulut’un atanması memnuniyetle karşılandı.

ERHAN BULUT’U TANIYALIM

Aslen Ardahanlı olan ve 1968 yılında Göle’de doğan Bulut. İlk, orta ve lise öğrenimini Göle’de tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünü, ardından da Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi’ni bitirdikten sonra Bitlis ilinde altı yıl süreyle sınıf öğretmenliği yaptı. Ardından 1996-2000 yılları arasında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünü bitirdi. 2001-2007 yılları arasında Şanlıurfa ilinde, 2007-2017 yılları arasında ise Isparta ilinde İlköğretim Müfettişi olarak çalıştı. 2017 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişliği yapmakta olan Erhan Bulut evli ve iki çocuk babasıdır.

Bu haber 3432 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • Ali KOTANCI
  2 hafta önce
  Hayırlı olsun...
 • Ayhan ÖZTÜRK
  3 hafta önce
  Erhan Bulut Hocam Allah Yar ve Yardımcın Olsun Saygılarımla
 • Ahmet Yılmaz
  3 hafta önce
  Çok iyi oldu bu değişim inşallah gelen yeni milli eğitim müdürü millî eğitimi değiştirir giden zaten millî eğitim müdürü değildi oradaki memura bırakmıştı müdürlüğü yeni müdürün cesaretle yapacağı çok şey var Allah yardımcısı olsun
 • Özkan Karakaya
  3 hafta önce
  YORUM, İLGİLİ KİŞİ TARAFINDAN İLGİLİ HABERE YAPILMIŞTIR.
 • Hakan
  3 hafta önce
  il milli eğitim müdürü ile başkanın ne alakası anlayamadım (:
 • Isparta/Şükrü Doğan
  4 hafta önce
  Sayın Erhan hocam. Şanlıurfada ve Ispartada sizden çok şey öğrendik. Rabbim yeni görevinizde utandırmasın. Hayırlı olsun. Başarılar dilerim
 • ŞİNASİ IŞIK
  4 hafta önce
  Helal olsun Faruk Başkana. Ardahanı yıllarca akp yönetti, Ardahan halkından topladıkları vergileri sağa sola çar çur edip Belediyeyi borç***dırmaktan başka bişey yapmadı.Geçen yıl Ardahanı iktidar partisi kazanmazsa Ardahana hizmet yapılamaz diye tehdit edenler acaba şimdi utanıyorlarmı.Demekki çalışınca hizmet yapılıyormuş.
 • Burak75
  3 hafta önce
  Habere ile yorumun arasında en ufak bir bag***tı yok.. Szn gbi sapla samanı ayıramayanlar oldukça faruklar hep kazanır zaten.. Ak parti düşmanlığınız nedir szn. Faruk hangi hizmeti yapmış ta güzelleme yapıyorsun.. Atamayı faruğunuz yaptı da bzm mi haberimiz yok.. Ardahan ilk defa ak parti yönetiminde bir şehre benzemeye başladı..gerçi szn gbilere ne anlatsan ne söylesek boş..
 • kartal pençesi
  3 hafta önce
  sizne hizmeti yaptınız ya yazdığın yorum komik durumda anca yerinizde sayarsınız
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ