Reklam
MHP, Halil Kaçar’la Ardahan’da iddialı

MHP, Halil Kaçar'la Ardahan'da iddialı

26 Kasım 2018 - 12:57 - Güncelleme: 26 Kasım 2018 - 14:09
Reklam

ÜLKÜCÜ CAMİANIN SEVİLEN İSMİ KAÇAR, SEÇİMLERDE İDDİALI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ardahan Belediye Başkan Adayı Halil Kaçar, Ardahan'la ilgili çok güzel projelerinin olduğunu söyledi. Ardahan’da ülkücü tabanın sevilen ismi olan, temiz, güler yüzlü ve saygın kişiliğiyle ön plana çıkan Kaçar’ın şehirde MHP’nin oylarının yanı sıra diğer partilerden de oy olması bekleniyor. Kaçar’ın her kesimden oy alması beklenirken, MHP’nin de Ardahan’da belediyeyi kazanmak için var gücünü ortaya koyacağı öğrenildi.

Lezzet-i Kür Restaurant'da düzenlenen basınla tanışma programı MHP Ardahan Belediye Başkan Adayı Halil Kaçar'ın yanı sıra MHP İl Başkanı Hülya Davutoğulları ve partililerin katılımı ile yapıldı. Kaçar, çeşitli kamu kurumlarında almış olduğu görev ve hayatındaki duruşu ve tecrübesiyle bu görevin üstesinden gelebileceğine inancının tam olduğunu söyledi. ‘Güçlü bir kadroyla ve halkla beraber yürüyeceğiz’ diyen Kaçar, “Öncelik olarak gördüğümüz konular? Tarafsızlığımız, adaletimiz ve iyi niyetimiz olacaktır” dedi.

Ardahan'da çözülmek istenmeyen sorunların olduğunu ifade eden Kaçar, "Biz bunların hepsini biliyoruz. Üstesinden gelinmeyecek, çözülmeyecek sorunlar değildir. Bizim projelerimiz hazır, ayrıca devam eden projelerimiz de var. Biz bunları zamanı geldiğinde kamuoyu ile paylaşacağız. Çok güzel projelerimiz var. İnşallah bunları 1 Nisan'dan itibaren uygulamaya başlayacağız" diye konuştu.

MHP İl Başkanı Hülya Davutoğulları ise, mevcut adayın etrafında kilitlenmiş durumda olduklarını ifade ederek, "Bizim camiamızın bir araya gelip de başaramayacağı bir hedef geçmişte olmamıştır, bugünde olmayacaktır" şeklinde konuştu.EĞİTİMCİ ADAY HALİL KAÇAR ‘DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI 

Bu arada kendisi de öğretmen olan Halil Kaçar öğretmenler Günü bir mesaj yayımladı. Kaçar mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Bilindiği üzere ülkemizde Öğretmenler Günü 1981 yılından itibaren 24 Kasım da kutlanıyor. Bakanlar Kurulunun Mustafa Kemal Atatürk’ e Millet Mektepleri Başöğretmenliği unvanını 11 Kasım 1924’de yaptığı toplantıda vermesi bu unvanın 24 Kasım Millet Mektepleri Talimatnamesinin yayınlanması ile resmileşmesidir.24 Kasım tüm öğretmenlerimizin hizmetlerine karşılık unutulmadıklarını gösteren bir gündür. Bu nedenle bizlerde İlimizdeki tüm öğretmenlerimizi ziyaret etmeye çalıştık. Meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlar sabır gerektiren bu zorlu ve onurlu yolda başarılar dilerim.”
 MHP Belediye Başkan Adayı Halil Kaçar ayrıca Belediye Başkanı olması halinde çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin sağlığı için okullarımızdaki çevre düzenlenmesine ve okul çevrelerinin temizliğine çok dikkat edeceklerini belirtti. 

Bu haber 823 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor