Reklam
MHP’DEN POSOF’A BÜYÜK ÇIKARMA

MHP’DEN POSOF’A BÜYÜK ÇIKARMA

17 Mart 2019 - 16:33

Ardahan’da AK Parti’yle ittifak kuran Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Posof ilçesinde İl Genel Meclis Üyesi adayları Aydeniz Aydemir ve Veysel Üzümcü ile seçime gidiyor. Posof’ta AK Parti’yle ittifak kurmayan MHP, ilçede seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.

MHP Posof İl Genel Meclis Üyesi adayı Aydeniz Aydemir seçim çalışmalarına ağırlık verirken, muhafazakâr ve milliyetçi yapısıyla bilinen Posof halkı MHP adaylarına sıcak bakıyor. Posof’ta MHP’nin İl Genel’de büyük başarı yakalayacağı ve sürpriz yapacağı konuşuluyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Ardahan İl Teşkilatı, ve Veysel Üzümcü’ye destek için çıkarma yaptı. Kent merkezine konvoyla giriş yapan MHP’liler, seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdiler.

 Milliyetçi Hareket Partisi Ardahan İl Başkanı Hülya Davutoğulları, Merkez İlçe Başkanı Akın Şimşek, İl Yönetim Teşkilatından Turgay Davutoğulları, Ülkü Ocakları Başkanı Serkan Yıldız, MHP Posof İl Genel Meclis Üyesi adayları Aydeniz Aydemir ve Veysel üzümcü’ye destek için ilçede esnaf ziyareti gerçekleştirdi.  Posof ilçe Başkanı Turgay Akyüz öncülüğünde ilçede İl Genel Meclis Üyesi adayları Aydemir ve Üzümcü için oy isteyen MHP Teşkilatı, esnaftan sıcak ilgi gördü, halkın kendilerine gösterdiği teveccüh dolayısıyla teşekkür etti. 

Esnaf ziyaretinde yapacağı projeleri açıklayan MHP İl Genel Meclis Üyesi Aydeniz Aydemir, Posof’u iyi bir noktaya taşımayı amaçladığını, ilk hedefinin adalet ve hizmet olduğunu söyledi.

Bu haber 1689 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
18 YILDIR BİTMEYEN YOLLAR VE ÇÖP!
18 YILDIR BİTMEYEN YOLLAR VE ÇÖP!
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ