Reklam
MHP’DEN KGK’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MHP’DEN KGK’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

23 Ocak 2020 - 16:31

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararnamesi ile kurulan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Ardahan İl Temsilciliği'ne atanan Özkan Karakaya’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ardahan il Başkanı Hülya Davutoğulları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararnamesi ile kurulan Küresel Gazeteciler Konseyi Ardahan İl Temsilciliği'ne atanan Özkan Karakaya’yı ziyaret etti. 

MHP İl Başkanını, Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti yönetimi ve Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) İl Temsilcisi Özkan Karakaya karşıladı.

Başkan Davutoğılları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararnamesi ile kurulan Küresel Gazeteciler Konseyi’nin Ardahan’a temsilci atamasının memnuniyet verici olduğunu söyledi.
Davutoğulları, KGK Ardahan İl Temsilciliğine atanan Karakaya’ya yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek,  “Görevinizde başarılar diliyoruz. Ardahan’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

KGK İl Temsilcisi Karakaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ardahan il Başkanı Hülya Davutoğulları’na teşekkür etti.

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin yurt içi ve yurt dışındaki çalışmaları hakkında MHP Ardahan İl Başkanı Hülya Davutoğlu’na bilgi veren KGK Ardahan İl Temsilcisi Özkan Karakaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Ekim 2019 tarih ve 1660 sayılı kararnamesi ile kurulan Küresel Gazeteciler Konseyinin uluslar arası bir statüye sahip olduğunu söyledi.

KGK’nın 2019 yılında kurulduğunu ve Türk medyasına yeni bir soluk getirdiğini Başkan Davutoğlu’na aktaran Karakaya,  “KGK, Kurucu Genel Başkanımız Sayın Mehmet Ali Dim’in önderliğinde Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve meslektaşlarımızın destekleriyle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla resmen faaliyetlerine başladı. 2019 yılında KKTC, Azerbaycan ve Anadolu'nun çeşitli şehirlerinde medya buluşmalarının yanı sıra ülkemizin tarihindeki en büyük medya organizasyonu olan Rus Medya Konseyi Kongresi'ne ev sahipliği yaptık. Bu organizasyonda 85 ülkeden 160 Rus dili konuşan gazeteciyi ağırlayarak ülkemizin tanıtımına ve ülkeler arası dostluğa büyük katkı sunduk. KGK, 2020 yılında çok daha etkin olarak faaliyetlerini sürdürecek. Meslektaşlarımızın ve Türk medyasının dijital çağa ayak uydurması noktasında çalışmalar olacak. Ülkemizin milli menfaatleri doğrultusunda yurt içi ve yurt dışında çalışmalarımız aralıksız sürecek. Bu anlamda 2020 KGK'nın yılı olacak" dedi.

Bu haber 530 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • HAKAN KISACA
  1 ay önce
  Duayen Gazeteci Sayın Özkan Karakaya Ağabeyime Hayırlı Uğurlu Olsun.Allah{c.c} Çıktığı Yolda Yolunu Açık Eylesin İnşaallah
 • HAKAN KISACA
  1 ay önce
  Duayen Gazeteci Sayın Özkan Karakaya Ağabeyime Hayırlı Uğurlu Olsun.Allah{c.c} Çıktığı Yolda Yolunu Açık Eylesin İnşaallah
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ