Reklam
Metin Ekmekçi: Karagöl örnek mahalle olacak

Metin Ekmekçi: Karagöl örnek mahalle olacak

12 Mart 2019 - 17:31
Reklam

31 Mart yerel seçimlerinde Karagöl Mahallesinde Muhtar adaylığını açıklayan Ardahan’da yıllardır esnaflık yapan Metin Ekmekçi, seçmenlerin gönüllerine girmeyi başardı. Karagöl halkının desteğini isteyen Ekmekçi, Karagöl’ü en iyi şekilde yöneteceğini söyledi.  

Karagöl Mahallesinin güçlü Muhtar adayı Metin Ekmekçi, ev ziyaretlerini sürdürüyor, mahallenin istek ve şikâyetlerini not ediyor. 

Örnek Mahalle sloganıyla yola çıkan ve projelerini vatandaşlara aktaran Ekmekçi’nin adaylığına Karagöl halkı olumlu bakarken, şimdiden muhtarlık seçimlerinin favorisi olmuş durumda.

Muhtar olması halinde Karagöl Mahallesi için ilk olarak park sorununu çözeceğini söyleyen Ekmekçi’nin bir diğer hedefi de Muhtarlık hizmet binası inşa etmek. Özellikle 18. Madde uygulaması dolayısıyla sorun yaşayan Karagöl halkının bu sorununa el atacağını ve yeni Belediye Başkanı ile birlikte bu sorunu çözeceğini aktaran Ekmekçi, herkese eşit davranan, ayrımcılık yapmayan en önemlisi muhtarlığa siyaseti karıştırmayacağını farklı bir muhtar profili ortaya koyacağını açıkladı.

Sosyal yardımlar konusunda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar konusunda gereken desteği sağlayacağını, mahalle olarak bir vakıf kurup mahalledeki öğrencilere burs desteği sağlamayı amaçladığını dile getiren Ekmekçi, “Karagöl halkını en iyi temsil edecek muhtar adayı olduğumu düşünüyorum. Beni seçmeleri halinde onları mahcup etmeyeceğim. Karagöl’de birlik beraberliği sağlayacağım, her yurttaşa eşit ve adil bir yönetim anlayışı gerçekleştireceğim. Karagöl halkının desteklerini bekliyorum” dedi.

Karagöl Mahallesi Muhtar adayı olan Ümit Sarıkaya’ya da başarı dileyen Ekmekçi, 31 Mart yerel yönetimlerin barış, kardeşlik ve huzur içerisinde geçmesini diledi. İki Muhtar adayı, Karagöl Mahallesi için yapılacak proje çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Bu haber 601 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli