Reklam
Mehmet Ali Dim Ardahan’da

Mehmet Ali Dim Ardahan'da

03 Ekim 2018 - 14:02 - Güncelleme: 03 Ekim 2018 - 14:50
Reklam

14 Ekim’de yapılacak Türkiye Gazeteciler Federasyonu 9. Olağan Genel Kurulunda Başkan adayı olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkan Vekili Mehmet Ali Dim Ardahan’ı ziyaret etti. Aynı zamanda Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı da olan Dim, Ardahan’da cemiyet delegeleriyle buluştu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyet Başkanı Veli Altınkaya ile birlikte Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya’yı ziyaret eden Başkan Dim, yaklaşan kongre seçimi öncesi üye delegeler Sezgin Uygar, Barış Bilgin, Talip Şahin Şirin ve ilde görev yapan ARDAFED Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz, Serhat Ardahan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Deniz Başlı ve diğer basın mensuplarıyla istişarelerde bulundu.

Federasyon hakkında basın mensuplarını bilgilendiren Başkan Dim, TGF’nin yeniliğe ve gelişime ihtiyaç duyduğunu, yeni ve güçlü bir ekiple bunu başarabilecek kudrete sahip olduğunu dile getirdi. 14 Ekimde yapılacak olan kongrede delegelerin en doğru kararı vereceğini söyleyen Başkan Dim, Türkiye Geneli 68 cemiyetin üye olduğu federasyonun seçimlerinin demokratik bir ortamda geçeceğini ifade etti.

Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya ve delege üyeleriyle birlikte Vali Mehmet Emin Bilmez’i de ziyaret eden Başkan Dim, Vali Bilmez’e TGF’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Vali Bilmez, TGF Başkanlık seçiminde Mehmet Ali Dim ve ekibine başarılar diledi.  Başkan Dim ve beraberindekiler daha sonra tarihi kongre binasını gezerek, müze olarak faaliyet gösteren kongre binasının tarihi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

TGF Başkan Vekili olan ve seçimde Başkan adayı olan Mehmet Ali Dim’in kendilerini ziyaret etmesinden son derece memnun kaldıklarını dile getiren Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Cemiyeti Başkanı Özkan Karakaya, 14 Ekimde Ankara’da gerçekleşecek olan TGF seçimlerinin Türkiye’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

LEZZET-İ KÜR FARKINI GÖSTERDİ

Ardahan’ın en ünlü restoranların başında gelen, yöresel lezzetlerin durağı olan, çağ kebabıyla şehirde fark atan Lezzet’i Kür Restorandı Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Ali Dim, Cemiyet Başkanlarını ve basın mensuplarını ağırladı.

Anadolu’nun en güzel lezzetlerinden harmanlanarak oluşturulan menüsü ile yediden yetmişe herkese hitap eden Lezzet-i Kür, dört mevsim Ardahanlıların uğrak yerlerinin başında geliyor.

Lezzet-i Kür, güler yüzlü personeli, hizmeti ve hijyen konusundaki hassasiyetini lezzetle buluşturunca kalite kaçınılmaz oluyor. Hemen her şehirden insanın misafir olduğu Lezzet-i Kür, Ardahan ve Anadolu lezzetlerini sevenlerin vazgeçilmez adresi olarak ön plana çıkıyor.

Çağ kebabı ve zengin menüsüyle müşterilerine en iyi hizmeti veren Lezzet-i Kür Ardahan’da marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Son olarak TGF Başkan Vekili, Cemiyet Başkanları ve basın mensuplarını ağırlayan Kadim Yılmaz Liderliğindeki Lezzet’i Kür restorandı leziz yemekleriyle tam not aldı.

Bu haber 1460 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Ziraat Odasından önemli duyuru
Ziraat Odasından önemli duyuru