Reklam
Levent Pehlivan’dan imalı teşekkür

Levent Pehlivan’dan imalı teşekkür

24 Haziran’da yapılan Başkanlık ve Milletvekili genel seçimlerinde İYİ Parti’den Ardahan Milletvekili adayı olan Levent Pehlivan, seçim sonuçlarında beklediği oyu alamamıştı.

28 Haziran 2018 - 14:00

Pehlivan, “kıt kanat imkanlarla, birleri devletin tüm imkanlarını kullanarak seçim çalışması yürütürken, biz kendi imkanlarımızı kullandık ve her şeye rağmen başarılı olduk diyebiliriz. Yeni bir parti olmamızın yanı sıra Genel başkanımıza olan inanç ve bağlılık daha ilk seçiminde iyi bir ivme yakaladığımız gördük” dedi.

24.Haziran Pazar günü sandık başına giderek Ülkemiz ve Milletimiz için Millet olarak irademizi ortaya koyduk diyen Pehlivan:

“Seçim sonuçlarının Vatana Millete Devletimize ve Türk-İslam alemine hayırlı ve güzel neticeler getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim. Kazanan Parti ve Milletvekillerinin güzel hizmetler vermesini dilerim. İYİ Parti teşkilatı olarak bu süreçte bizler de kırıp dökmeden kalp kırmadan çamur atmadan iftira etmeden dürüst bir seçim kampanyası yürütmeye özen gösterdik. Her konuşmamda biz ''Yaradılanı severiz, yaradandan ötürü.'' diyerek hep bu düşünce ile hareket ettik ve konuşma üslubumuzu bu çizgide tutmaya özen gösterdik.

Her türlü yalan iftiralara rağmen, ekranların yasaklanması, 5 aylık bir parti Türkiye Büyük Millet Meclisinde 43 Milletvekili ile temsil edilebilecek. Yüzde 10'un üzerinde bir oy veren Türk Milletine teşekkür ediyorum. Hazineden yardım almadan, herhangi bir maddi desteğimiz olmadan Ardahan’da bir gurup arkadaşla özverili bir mücadele verdik. Ardahan halkı bu özverili çalışmamızın karşılığını vererek şahsıma ve partimize teveccüh gösterdi. Biz de bu günden itibaren Ardahan Halkının hizmetinde yorulmadan koşacağız.

Beş aylık bir parti olarak baskı ve zulme rağmen İYİ Partiye, çalışma arkadaşlarıma ve şahsıma verdiğiniz destekten dolayı minnettarım. Bize oy veren veya vermeyen her seçmene teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 1797 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Gündoğdu’nun adaylığı düşürüldü
Adnan Gündoğdu’nun adaylığı düşürüldü
Milletvekili Atalay: Göle kaledir, yıkılmaz
Milletvekili Atalay: Göle kaledir, yıkılmaz