Reklam
Kurbani Demir: Göçü önlemek için çalışacağız

Kurbani Demir: Göçü önlemek için çalışacağız

Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Özkan Karakaya, Göle Merkez Dernekler Federasyonu Başkanı Kurbani Demir ve Basın Yayın Sorumlusu Ömer Turan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

22 Mart 2018 - 15:38

Geçtiğimiz aylarda Merkezi Göle’de bulunan Derneklerin bir araya gelerek oluşturduğu Göle Dernekler Federasyonu, yönetim kurulu üyelerini belirleyip görev dağılımını yaptı. Oltu Caddesi Toprak AVM’de bulunan Federasyon merkezi, birçok STK ve Siyasi Partiler tarafından ziyaret edildi. 

GÖLE SEVDASIYLA YOLA ÇIKTIK

Amaçlarının Göle’nin gelişmesi ve sorunlarına dikkat çekmektir diyen Göle Merkez Dernekler Federasyonu Başkanı Kurbani Demir, “Göle’de yaşanan sahipsizliğe dur demek ve halkın sorunlarını ilgili mercilere iletmek için çalışacağız. Bu amaç doğrultuda alanlarında deneyimli arkadaşlarla yola çıktık ve görev dağılımı yaptık. Gerçekleştirdiğimiz toplantıda ortak düşünce Göle sevdası üzerine şekillendi. Birlik ve beraberlik içerisinde memleketi ileriye taşıyacak yaşam standartlarının ve kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmaların yapılmasına katkı sunacağız. Göçü önlemek için neler yapılacağı konusunda çalışmaların daha da derinleştirilmesi, sorun ve sıkıntıların giderilmesi anlamında ortak fikirler yürütülmesi, mahalle ve köy çalışmalarının devam etmesi, cenaze ve hasta ziyaretlerinin aksatılmaması konularında görev dağılımının yapılarak görev verilen arkadaşların görevlerini eksiksiz yapması konusunda hem fikir olduk” dedi. 

Göle Merkez Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyeleri olarak ilçemiz için güzel çalışmalara ve projelere imza atacağız diyen Basın Yayın Sorumlusu Ömer Turan ise, “Göle’nin geleceğini birlikte inşa edeceğiz. Federasyon olarak belirleyici olacağız. Görev dağılımı ardından çalışmalara başladık” şeklinde konuştu. Haber: Yağmur Avşar

Bu haber 2994 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ