KÜFÜR VE HAKARET NEDENİYLE HASTANEYİ TERK ETTİ

KÜFÜR VE HAKARET NEDENİYLE HASTANEYİ TERK ETTİ

Ardahan merkeze bağlı Kocaköy’ de ikamet eden 6 çocuk annesi Konya Şahin ( 50 ), derdine çare bulmak için gittiği Ardahan Devlet Hastanesinde gördüğü küfür ve hakaret iddiasıyla tedavisini yarıda kesti.

06 Temmuz 2017 - 22:33

Kanser başlangıcı teşhisinden ameliyat olan Konya Şahin, Ardahan Devlet Hastanesinde hemşirelerin kendisine iyi davranmaması ve ıstırap çektirmesi nedeniyle tedavisini Kars’ ta devam etme kararı aldı.

Gazetemiz okurlarından Levent Şahin, Annesi Konya Şahin’in Ardahan Devlet Hastanesinde yaşadığı sıkıntıları aktararak, diğer vatandaşların da aynı muameleye maruz kalmamaları için yetkililere uyarıda bulundu.

Aynı hakaretlerin daha önce Ardahan Devlet Hastanesinde doğum yapan yengesine de uygulandığını aktaran Levent Şahin, hatta yengesine tokat atıldığı iddiasında da bulundu. Şahin, bu tür olayların bir daha yaşanmaması gerektiğini dile getirerek, bir hastaya karşı uygulanan bu davranışların kendilerini çok üzdüğünü söyledi.  

Ardahan Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevini başarıyla yöneten ve atandığı günden itibaren çok ciddi çalışmalara imza atan Başhekim Necat Akın’ın yaşanan bu gelişmelerden habersiz olduğu ve acilen önlem alınması istenmektedir.

Bu haber 2560 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Levent sahin
  11 ay önce
  Birileri bu rezalete dur demeli
 • Selçuk ünlü
  11 ay önce
  Kıraldan çok kıralcılık yapan bir anlayış hakim galiba Ardahan devlet hastanesinde Çok üzüldüm olmasaydı daha iyidi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti mitingine yağmur engeli
Ak Parti mitingine yağmur engeli
Atalay ve ekibinden Federasyona ziyaret
Atalay ve ekibinden Federasyona ziyaret