Reklam
Korkmaz: Dünyayı değiştirmek için ona dokunmalıyız!

Korkmaz: Dünyayı değiştirmek için ona dokunmalıyız!

24 Haziran’da yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekilleri seçimleri öncesi Ak Parti’den Ardahan Milletvekili aday adayı olan Ardahan Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, dünyada yaşananları izlemektense sahada olup yaşananlara müdahale edilmesi gerektiğine dikkat çekti.

29 Nisan 2018 - 12:56 - Güncelleme: 29 Nisan 2018 - 13:01

Ardahan Çıldırlı olan ve iki dönem Ardahan Üniversitesi Rektörlüğünü yapan Korkmaz, Ardahan halkına yazdığı mektupla aday adaylığı sürecinde başta Ak Parti İl, İlçe, Kadın, Gençlik ve üyelerden olmak üzere tüm Ardahanlılardan destek istedi.

KORKMAZ’IN ADAY ADAYLIĞI ARDAHAN’DA OLUMLU KARŞILANDI

Bu gün sayıları 5 Bine ulaşan öğrenci ve akademik kadrosuyla Kafkasya’nın önemli bir üniversitesi olma yolunda ilerleyen Ardahan Üniversitesinin Kurucusu Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’ın; “Dünyayı, yalnızca seyrederek değiştiremeyiz; dünyayı değiştirmek için ona dokunmalıyız’ sloganıyla Ak Parti’den Ardahan Milletvekili aday adayı oluşu Ardahan kamuoyu tarafından önemli ve olumlu bir adım olarak karşılandı.

Ak Parti Ardahan Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’ın Ardahanlılara yönelik olarak ele aldığı ve destek istediği mektubu şöyle:

SAYGIDEĞER ARDAHAN HALKINA

Dünyamız büyük bir hızla değişmekte ve dönüşmektedir. Dünyadaki bu büyük değişimi ve dönüşümü yakalayamayan insanlar ve ülkeler diğerlerinin tahakkümü altına girmektedir. Bu büyük yarışta, yalnızca seyirci kalanların ileride var olmaları mümkün değildir.  Dünyayı, yalnızca seyrederek değiştiremeyiz; dünyayı değiştirmek için ona dokunmalıyız.

Emperyalizmin iç ve dış odaklarca kuşatma altına almak istediği ülkemiz, büyük bir varoluş mücadelesi vermektedir. Bu bakımdan 24 Haziran seçimleri, ülkemizin 2023 vizyonu için büyük önem taşımaktadır.  Fikrimiz ve inancımız ne olursa olsun devletimizin ebet-müddet devamı için tek yürek olma vaktidir. Anadolu topraklarındaki kardeşlik mayası, bütün zorlukları aşmamız için bize yeterince ilham verecektir.

Bütün bu düşüncelerle;

Ardahan’ımızı daha ileri noktalara taşımak ve ülkemizin aydınlık yarınlarını birlikte inşa etmek için; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğindeki Adalet ve Kalkınma Partisi saflarında siyasete girmeyi bir vatan vazifesi olarak gördüm.

Yerdeki karıncaya ulu bir nazarla bakan Yunus’un sevgisi, bilginin ışığı ve adaletin gücüyle sizlere hizmet etmek istiyorum.

Kurucu rektörlüğünü yaptığım ve sizlerin de değerli katkılarıyla uluslararası bir marka haline getirdiğimiz Ardahan Üniversitesi’nde 8 yıl boyunca yaptıklarımız; bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır.

Siz değerli Ardahan halkının desteğini ve dualarını bekliyor, saygılarımı sunuyorum…

 

Prof. Dr. Ramazan KORKMAZ

Bu haber 1701 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • öz ardahanlı
  8 ay önce
  korkmazın bu hareketi çok yanlış, kendisi ak parti düşmanıdır, senin ak partiyi seçmendeki sebebin ardakasında kimbilir rektörlük seçimleri yatmaktadırç. Sende orhan da bu ardahandan defolup gideceksiniz. bitirdiniz ardahanı.
 • abdullah alabay
  8 ay önce
  Ya***adan düşmüş ortalığa ışığa karışın,dünyaya dokunun sen koyu MHP li bi adamsın, madem idealistsin git MHP den aday ol senin Ak parti ile ne işin olur? hayatında Ak parti il başkanlığından içeri girdimi ? rektör iken ak partili vekili il başkanını üniversiteye sokmayan konuşma yaptırmayan sen değilmişsin ? ne çabuk ak partili oldun ? biraz çizginiz olsun ayıp be ayıp akademisyenden milletvekili olmaz boş işler bunlar..ORHAN HOCADA RAMAZAN HOCA DA BOŞ İŞ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZEL ÖZEN: HALKIMIZ YERELDE KARDEŞ İTTİFAKI KURACAK
ÖZEL ÖZEN: HALKIMIZ YERELDE KARDEŞ İTTİFAKI KURACAK
Gün, Öğrencilerimizin sayısal zekaları çok yüksektir
Gün, Öğrencilerimizin sayısal zekaları çok yüksektir