Reklam
KIRAT GÖLE’DE KOPTU

KIRAT GÖLE’DE KOPTU

28 Mart 2019 - 19:16

Demokratik Parti Göle Belediye Başkan Adayı ve mevcut Başkan Akın İsmailoğlu, Hapan mevkiinde partisi tarafından düzenlenen mitingde önemli mesajlar verdi.

Köprülü Belediye Başkan Adayı Yener Bingöl, Demokrat Parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı mitingde İsmailoğlu destekçileri miting alanını hınca hınç doldurdu.  Saat 11.00’de başlayan mitingde Akın İsmailoğlu halka hitap etti. Belediye ve İl Genel Meclis üyelerinin tanıtımı yapıldıktan sonra DP adayı Akın İsmailoğlu konuşmasını yaptı.

Konuşmasında beş yıllık görev suresince yaptıklarını anlatan Başkan İsmailoğlu, halktan tekrar yetki istedi.

5 YILDA GÖLE’YE NELER KAZANDIRDIK?

Konuşmasında 5 yıllık hizmetlerini aktaran Başkan İsmailoğlu, “5 yıl önce yine bu miting meydanında Göle’ye büyük hizmetler yapacağımıza dair sizler söz vermiştik. Sözlerimizi yerine getirdik, ilçemize önemli hizmetler getirdik. En önemli ve ilk olarak alt yapı projemiz, içme suyu projesi oldu. İlçemize içme suyu getirdik. 90 yıllık ilçemizde ikinci alt yapı çalışması yaptık, yağmur suyu uzaklaştırma alt yapı projesini de bitirdik. Arkasında üçüncü alt yapı projemiz olan atık su arıtma tesisi ve kısmi yenileme projesini de biriktirdik. Göle’nin yer altını bitirdikten sonra yer üstüne geçmek istiyorduk. Ve 4 alt yapı projemizden biri olan elektrik iletim hatlarını döşedik. Bunun yanında fiber optik kablolarıyla Göle’nin alt yapısını güçlendirdik. İlçemizin ısınma problemini çözmek için doğalgaz işine girdik ve bunu çözdük, ilçemizi doğalgaz borularıyla döşedik ve mayıs ayında doğalgazımızı kullanmaya başlayacağız. Yine Ortaçay’ın üzerine 2 tane köprü yaptırdık. Çok amaçlı toplum merkezini, kültür merkezini hepsini tamamladık” dedi.

YENİ DÖNEMDE ÜST YAPIYI İNŞA EDECEĞİZ

Başkan olarak seçildiği takdirde yeni dönemde yapacağı projelere değinen Başkan İsmaioğlu, “Bu dönem alt yapı projelerimizi bitirdik. Yeni dönemde kilit parke ve asfalt çalışmasını ilçemizde tamamlayacağız.  İlçemizde kısmi olarak asfalt çalışmasını gerçekleştirdik. Bu dönemde üst yapı çalışmasına ağırlık vereceğiz, kaldırımları ve yolları kilit parke ile döşeyeceğiz. Mahallelerin yollarını çamurdan kurtaracağız, sizleri toz ve topraktan kurtaracağız. Yukarıda saydığım bu alt yapı projeleri nedeniyle yolları yapamadık, zamanımız yetmedi.  Sizlere söz veriyorum daha mutlu ve yaşanabilir bir Göle hedefine ulaşmak için sizler için gece-gündüz aralıksız çalışacağız” diye konuştu.

5 YILLIK DÖNEMİMDE KİMSEYİ KIRMADIM

“Her mahalleye bir konak inşa edeceğiz” diyen İsmailoğlu, “Bu konaklarda taziye evinin yanı sıra mahalle toplantı odaları yapılabilecek. Göle’de işsizliği azaltmak için işletmeler açacağız, üretim alanları inşa edeceğiz. Organize sanayi bölgesi oluşturacağız. 5 yıl yaptığım görev süresince kimseyi kırmadım, her gelen vatandaşıma yardımcı olmaya çalıştım. Demokratik Parti’den aday oldum, niye AK Parti’den aday yapmadılar diyorlar. Ben sorunun cevabını sizlere bırakıyorum. Allah’a şükürler olsun kimse bizi hırsızlıkla suçlamıyor, yolsuzlukla suçlamıyor. Ben Belediye Başkanlığı dönemimde çift başlı yönetim anlayışını ret ettim ve bu halkın parasına göz dikenleri def ettim. Bugünkü mitinginden dolayı bu ahde vefanızdan dolayı siz değerli Göle halkına teşekkür ediyorum. Göle’de inşallah sandıklarda kır atımızı şahlandıracağız” dedi.

Taraftarlarınca konuşmaları sık sık sloganlarla kesilen Akın İsmailoğlu ve destekçileri mitingden sonra Oltu Caddesinde yürüyüş yaparak gövde gösterisi yaptı. 

Bu haber 1792 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KGK AVRUPA’DA
KGK AVRUPA’DA
GENÇ PARTİ, 3 KONUDA KARARINI AÇIKLADI
GENÇ PARTİ, 3 KONUDA KARARINI AÇIKLADI