Reklam
KILIÇDAROĞLU, İKİZİNE ÇOK ŞAŞIRDI

KILIÇDAROĞLU, İKİZİNE ÇOK ŞAŞIRDI

07 Ağustos 2019 - 14:26
Reklam

Ardahan’ın tanıtılması için Ardahan Belediyesi tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen 18. Ardahan Ulusal Kültür ve Bal Festivali’nin yankıları sürüyor.

Belediye Başkanı Faruk Demir tarafından Bal Festivaline davet edilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ardahan ziyaretinde, ikizi kadar kendisine benzeyen Hanak İlçesine bağlı Koyunpınar (Saskara) Köyünde ikamet eden Memet Yılmaz’ı (74) karşısında görünce şok oldu.

Ardahan Belediyesinde kendisine çok benzeyen Memet Yılmaz’la karşılaşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Yılmaz’la sohbet edip birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Kılıçdaroğu ve Yılmaz’ı aynı kadre gören katılımcılar, ‘bu kadar benzerlik olur mu’ diye Kılıçdaroğu ve Yılmaz’dan gözlerini alamadılar.

Gazetemize gelen Memet Yılmaz, “Ben Sayın Kılıçdaroğlu’nu çok seviyorum ve kendisine benzemekten de çok mutluyum. Köyde, ilçede ve Ardahan’da her kes beni Kılıçdaroğlu ismiyle çağırıyor. Hanak İlçesinde yıllardır esnaflık yapıyorum, ortaokul mezunuyum, evli ve beş çocuk babasıyım” dedi.

Bu haber 1312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mehmet Avşar
    3 ay önce
    Serka\'dan Ardahan Üniversitesine 1.2 Trilyon para geldi. Şu anlık Eski Rektörlük Binası Merkezinde açılmış bir eğitim yeri yok. Ardahan için bir hazin son daha. Yaşasın Para.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ