Reklam
KENTSEL DÖNÜŞÜM, ÇÖPSEL DÖNÜŞÜM OLDU

KENTSEL DÖNÜŞÜM, ÇÖPSEL DÖNÜŞÜM OLDU

Ardahan Belediye Başkanlığına geldiği günden itibaren birçok devasa projeye imza atan Belediye Başkanı Faruk Köksoy’un ekibinin başarısızlığı kamuoyunda konuşulmaya başlandı. 

03 Nisan 2017 - 11:53
Reklam

Büyük sorunlara neşter atan ancak küçük ve asli sorunları çözmekte aciz kalan Ardahan Belediyesi, Ardahan merkeze bağlı Yenimahalle’de başlatmış olduğu ve yakında sahiplerine teslim edilecek 1 Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nin hemen yanı başında biriken çöp yığınları mahalle sakinleri olduğu gibi bu bölgede ev almak isteyen vatandaşların da midesini bulandırıyor!

1 Etap Kentsel Dönüşüm Projesi’nin hemen yanı başında biriken çöp yığınları, çevre kirliliğinin yanı sıra insan sağlığını da ciddi anlamda tehdit ediyor. Tonlarca ağırlıkta ki çöplerin toplanmamasından yakınan Yenimahalle sakinleri, kötü görünüme neden olan bu manzaranın ortadan kaldırılmasını istiyor.

Ardahan’da yaşanan sorunlar konusunda gazetemizi ziyaret eden bazı Yenimahalle sakinleri, yukarıda görülen çöp yığınlarının bir an önce temizlenmesini istemekteler. 

KÖKSOY EKİBİNİ GÖZDEN GEÇİRMELİ

Küçük aklıyla Başkan Köksoy’a akıl satmaya çalışan ilkokul mezunu danışmanlar ise keyiflerine keyif katıyor. Başkan Köksoy’un görme alanını daraltan, şehrin büyük değil küçük fotoğrafını Başkan Köksoy’a güllük gülistanlık gösteren bu inovasyonu düşük beyinler, Köksoy’un büyük projelerine gölge düşürüyor. 

Bilindiği gibi, gazetemiz tarafından daha önde dile getirilen sorunlar konusunda kıraldan çok kıralcı geçinen baz zatlar, gazetemizi ziyaret etmiş olup gazetemizi kapatmakla tehdit etmişti. Takdir kamuoyunun!
 

Bu haber 1529 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR