Reklam
KENT KONSEYİ’NDEN BELEDİYEYE KAR TEŞEKKÜRÜ

KENT KONSEYİ'NDEN BELEDİYEYE KAR TEŞEKKÜRÜ

10 Şubat 2020 - 20:59

Balıkesir’de gerçekleşen Türkiye Kent Konseyleri Birliği 11. Dönem Başkanlığı devir teslim töreni ardından Ardahan’a gelen Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan, Ardahan Belediyesinin karla mücadelede göstermiş olduğu sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışından dolayı teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan Taştan: “Kentimizin her döneminde çile olarak görülen, aslında iyi değerlendirilirse en önemli turizm ve tanıtım kaynaklarından biri olan kış mevsiminde, özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu şehir merkezinde, farklı bir yönetim anlayışıyla anında karla mücadelede aksiyon alarak gözle görünen somut adımların atılması vatandaşlarımızın günlük yaşamını kolaylaştırmıştır. Bu sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışından dolayı başta belediye başkanımız Sayın Faruk Demir olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür etmeyi bir vazife görmüş olup, yürekten teşekkür ederim. Bu vesileyle durumdan fayda sağlamak için pusuda bekleyen kötü niyetli cenah da en güzel cevabı almış bulunmaktadır” dedi.  

ATATÜRK SİLUETİNİN PORTESİNİ HEDİYE ETTİ

Türkiye Kent Konseyleri Birliği 11. Dönem Başkanlığı devir teslim törenini Balıkesir Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Ardahan Kent Konseyinin de yeni yönetiminde yer aldığı Türkiye Kent Konseyleri Birliği 11. Dönem Başkanlığını alan Balıkesir Kent Konseyi Başkanı Mürsel Sabancı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Ardahan Kent Konseyi Başkanı Burak Taştan ve Konsey Başkan Yardımcısı Nihat Deniz Yılmaz, Ardahan'ın Damal ilçesinin Karadağlarına yansıyan Atatürk'ün siluetinin portesini hediye ettiler.

Bu haber 387 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • doğru
    2 hafta önce
    ana cadelerde çalışıldı ara cadde ve sokaklara hiç girilmedi umarım bundan sonraki yağışta ara sokaklarda da hiç değilse kar küreme aracı gezdirilir
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
ÇİFTÇİLERE MÜJDE
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ
KÖPRÜLÜ’DE İMAR SEVİNCİ