Reklam
KEMAL DENİZ BOZKURT MAZBATASINI ALDI

KEMAL DENİZ BOZKURT MAZBATASINI ALDI

15 Nisan 2019 - 11:05
Reklam

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Esenyurt Belediye Başkanlığı’na seçilen Ardahanlı hemşerimiz Kemal Deniz Bozkurt mazbatasını aldı. 

Esenyurt’ta yüzde 51.55 oy alarak seçimi kazanan Kemal Deniz Bozkurt, devir teslim töreni ile görevi Ali Murat Alatepe’den devraldı. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Esenyurt Belediye Başkanlığı’na seçilen Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt Belediyesi’nde düzenlenen tören ile mazbatasını aldı. 

ESENYURT’DA ÖRNEK BELEDİYECİLİK HİZMETLERİ VERECEĞİZ

Başkan Bozkurt, “Çocukluğumun geçtiği kente Belediye Başkanı seçildiğim için çok mutluyum. Esenyurt’ta Belediye Başkanı olmak benim için çok anlamlı. Bana göre yakın zamanda Esenyurt’ta çok yanlışlıklar yaşandı. O yanlışları düzeltmek için buradayız. Esenyurt’un herkesin barış içinde yaşayabileceği bir kente dönüştüreceğiz. Hiç kimsenin bir başkasını ötekileştirmediği, kendini özgürce ifade ettiği, inançlarını özgürce yaşayabildiği bir kent haline gelecek. Esenyurtlular 5 yıl içerisinde çok mutlu olacaklar. Bunu düşünmek de beni heyecanlandırıyor. Örnek belediyecilik hizmetleri vereceğiz” dedi. 

ÇOCUKLARIMIZIN NİTELİKLİ EĞİTİM ALABİLMESİ İÇİN UĞRAŞACAĞIZ 

İlk icraatının eğitimle alakalı olduğunu söyleyen Bozkurt, “0-9 arası 150 bin çocuğumuz var. Çocuklar bizim geleceğimiz. Çocuklarımızın nitelikli eğitim alabilmesi için uğraşacağız. Bir proje ekini oluşturacağız. Sorunlarımızın tespitini birlikte yapacağız. Hiç kimseyi yerinden etmeyeceğiz. Kimse kimseyi ötekileştirmeyecek” ifadelerini kullandı. 

BOZKURT, BAŞKANLIK MÜHRÜNÜ ALATEPE'DEN DEVRALDI

Esenyurt'ta Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Belediye Başkanı seçilen Kemal Deniz Bozkurt, mazbatasını alarak Ali Murat Alatepe'den görevi devraldı.

 Meclis üyeleri ile birlikte Esenyurt İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını aldıktan sonra Esenyurt Belediyesi'ne gelen Kemal Deniz Bozkurt, burada düzenlenen törenle görevi Ali Murat Alatepe'den devraldı.

HERKES BİRİNCİ SINIF VATANDAŞ MUAMELESİ GÖRECEK

Devir teslim töreninde yaptığı konuşmada herkesin huzurlu, mutlu ve özgürce yaşayacağı bir Esenyurt için çalışacaklarını belirten Başkan Kemal Deniz Bozkurt, “Esenyurt’ta yaşayan herkes, inancına, kültürüne, tercihlerine bakılmaksızın birinci sınıf vatandaş muamelesi görecek. Hep beraber umudun şehri Esenyurt’un inşası için çalışacağız“ dedi. Esenyurt'un sorunlarını hep beraber çözeceklerini vurgulayan Bozkurt, “Amacımız burayı mutlu ve huzurlu bir Esenyurt yapmak. Bizim bir sloganımız vardı 'Esenyurt’u Esenyurtlular yönetecek' diye. Vatandaşlarımız söz sahibi olacak. Amacımız, mutluluğun, huzurun, kardeşliğin şehrini oluşturmak. Onu da yapacağız inşallah” diye konuştu.

Görevi devraldığı Ali Murat Alatepe’ye de Esenyurt için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt, "Burası sizin bıraktığınız yerden daha iyi yerlere taşınacaktır” dedi.

ALLAH ESENYURT'A HAYIRLI HİZMETLER YAMAYI NASİP ETSİN

Başkanlık görevini devreden Ali Murat Alatepe ise hayırlı uğurlu olsun temennileriyle konuşmasına başlarken, “Allah , size Esenyurt halkına hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. 'Emrinizdeyiz Esenyurt' bu hizmet görüşünü anlatan bir şeydi. Biz yine Esenyurtlu hemşerilerimizin emrindeyiz. Size, ailenize hayırlı olsun. Seçilen meclis üyelerini de tek tek kutluyorum” dedi.

Kemal Deniz Bozkurt'a çiçek takdim eden Ali Murat Alatepe, başkanlık mührünü de “Bu Esenyurt’un namusu. Biz bunu koruduk, şimdi de kıymetli başkanımıza takdim ediyoruz” diyerek teslim etti.

Bu haber 620 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Ziraat Odasından önemli duyuru
Ziraat Odasından önemli duyuru