Reklam
Kazayı def etmek için kurban kestiler

Kazayı def etmek için kurban kestiler

Ardahan’ın köklü firmalarından olan Karaca Ardahan, son günlerde yaşadığı 2 küçük trafik kazası ardından kurban kesti.

28 Haziran 2018 - 13:07

Ardahan’a getirdiği yeniliklerin yanı sıra modern ve son model araçlarla vatandaşa hizmet veren Karaca Ardahan Şehirlerarası Otobüs Firması, İstanbul’dan Ardahan’a doğru seyir halindeyken Oltu karayolunda hafif bir kaza atlatmıştı.

Can kaybının olmadığı ve daha büyük kazaların yaşanmaması için kurban kesen firma yetkili Yavuz Karakurt, “Firmamıza ait iki aracımız hafif trafik kazası geçirdiler. Çok şükür ki yaşanan kazada can kabı olmadı, araçlarımızda maddi hasar meydana geldi. Rabbim daha büyük bela ve kazalardan korusun diye kurban kestik” dedi.

Karaca Ardahan Şehirlerarası Otobüs Firması sahibi Beyhan Karakurt ise yaşanan trafik kazalarında her hangi bir yolcumuzun burnu bile kanamamıştır diyerek en sevindirici haberin bu olduğunu söyledi.

Karakurt: “Bizim amacımız vatandaşımıza en kaliteli ve güvenli yolculuğu sunmaktır. Bunun için elimizde ne geliyorsa en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İki tane maddi hasarlı küçük kaza atlattık, inşallah bunsan sonra bu tür küçük kazaların da yaşanmamasını istiyoruz. Bünyemizde deneyimli şoförlerimiz var. Hizmetlerimiz güvenli bir şekilde sürüyor. Bir daha kaza yaşanmaması için firma olarak kurban kestik ve yardıma ihtiyaç olan insanlara dağıttık. Allah hiç kimseye bir daha böyle kazalar yaşatmasın” dedi.

Haber: Erdal Karakaya

Bu haber 1812 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALÇIN TAŞTAN’DAN ‘PROTOKOL’ KRİZİ AÇIKLAMASI
YALÇIN TAŞTAN’DAN ‘PROTOKOL’ KRİZİ AÇIKLAMASI
KURTULUŞTA CHP’YE YER, HDP’YE DAVETİYE VERİLMEDİ!
KURTULUŞTA CHP’YE YER, HDP’YE DAVETİYE VERİLMEDİ!