Karakuş, Atalay’a ulaşamayan beni arasın!

Karakuş, Atalay’a ulaşamayan beni arasın!

26.Dönem Ak Parti Ardahan Milletvekili aday adayı Atlantis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Gökhan Karakuş’tan iddialı çıkış!

11 Eylül 2017 - 21:38

Son günlerde ‘Ardahan ve Göle arasında düşmanlık mı var’ yönünde özellikle sosyal medya üzerinde yapılan karşılıklı yorumlara sessiz kalmayarak cevap veren iş adamı Karakuş, Ardahan ve Göle üzerinden bir değerlendirme yaptı.

Ardahan ve 5 İlçenin bir birinden ayrılamaz yapıya ve kardeşliğe sahip olduğunu açıklayan Karakuş, yayınladığı mesajda birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Vatandaşların Milletvekili Atalay’a biz ulaşamıyoruz yönündeki eleştirilere de cevap veren Karakuş, “Milletvekili Atalay’ı arayıp ulaşmayan varsa beni arasın ben bağlantı kuracağım ve sorununu Milletvekilimize ulaştırıp telefon görüşmesini bizatihi gerçekleştireceğim. Ben Sayın Atalay’ı arıyorum ve her zaman ulaşıyorum. Ulaşamıyorum diyenler iftira atıyor ve haksızlık yapıyor” dedi.

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ı ne zaman arasam ulaşıyorum diyen Karakuş: “Göle'yi kolluyor, arıyoruz ulaşamıyoruz iftiralarının hizmet adamı olan vekilimize haksızlık olarak değerlendiriyorum. Vekilimiz Ardahan için elinden geleni yapmaktadır. Ardahan'ın Göle ilçesinden olan vekilimiz benimle aynı ilçedendir. Göle'nin nüfusu itibari ile kalabalık olması bütçelerde büyük bir pay alması olağan bir şeydir. Farklı siyasi hesaplar yapıp Göle ile Ardahan’ın diğer ilçelerini birbirine düşürmek enerjimizi boşa harcamaktan başka bir şeye yaramaz. Bizler bir olup Ardahan’ın dertleriyle dertlenmeliyiz! Göle ile Posof 'un, Posof ile Çıldır’ın birbirinden hiçbir farkı yoktur. Ben kalben inanıyorum ki bu kıymetli vekilimiz içinde aynen böyledir. Tüm hemşerilerimi sağduyulu olmaya bu tür fitnelere prim vermemeye davet ediyor, hepinizi sevgi, saygı ve kardeşlikle kucaklıyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Atalay’a ulaşmayanlar,  0 532 317 83 28 nolu telefondan Aziz Gökhan Karakuş’u arayıp Atalay’a sorunlarını iletebilirler!

Bu haber 1958 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Hüsnü yilmaz
  9 ay önce
  Barış beye soyleyin sayın millet vekiline desinki sadece gölenin değil ardahaninda millet vekili olduğunu hatirlasin ardahan ili hanak ilcesi sulakçayir köyü var yolları harabe ve o yol üzerinde 5köy var gole de yayla yolları yapıldı ama bizim yola gelen giden yok ardahan millet vekili olsun sadece gölenin degil
 • samet yılmaz
  9 ay önce
  Aziz Gökhan Karakuş beyefendiyi aradım Allah bin defa razı olsun , 7 aydır işsizdim bana iş buldu bize böyle aktif hemşeri aşığı bir vekil lazım. Allah seni hiç darda koymasın adam gibi adam
 • İbrahim yıldız
  9 ay önce
  Bu nasıl bi iş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti mitingine yağmur engeli
Ak Parti mitingine yağmur engeli
Atalay ve ekibinden Federasyona ziyaret
Atalay ve ekibinden Federasyona ziyaret