Reklam
KARAGÖL’DE BERKANT EZER’İN AYAK SESLERİ!

KARAGÖL'DE BERKANT EZER'İN AYAK SESLERİ!

05 Mart 2019 - 14:15 - Güncelleme: 05 Mart 2019 - 14:19
Reklam

31 Mart Yerel seçimlerinde Ardahan Karagöl Mahallesi Muhtar adayı olan Berkant Ezer, seçimlerin favori muhtar adayı olarak ön plana çıkıyor. Kısa sürede Karagöl Halkının büyük desteğini alıp güven kazanan Ezer, seçimlerde rakiplerine büyük fark atması bekleniyor.

Karagöl Mahallesinde şimdiden Berkant Ezer’in muhtarlık seçimini kazandığı dillendirirken, güçlü kadrosuyla seçmenin karşısına çıkan Ezer,  muhtarlık mührünü almak için gün sayıyor. 

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Karagöl Mahallesi’nin sorunlarını çözmek güçlü bir ekiple seçime hazır olduğunu açıklayan Ezer, “Mahallemizin tüm sorunlarıyla ilgili çözümler ve projeler üreten bir muhtar olacağım. Muhtarlığın devleti temsil eden çok önemli bir görev olduğunu ve bu görevin evrak tasdikinden ibaret olmadığını düşünüyorum. Muhtar, temsilcisi olduğu mahalle sakinlerinin, tüm sorunlarını çözen, sosyal ve kültürel anlamda zenginliklerin sağlanmasına öncülük eden bir kişi olmalıdır. Daha temiz, daha huzurlu, daha gelişmiş bir mahalle için bizler hizmete hazırız, şimdi el ele vermenin zamanıdır. 8 kişilik aza ekibimizde Bülent Kılıç, Nurali Yıldız, Kemal Güngör, Barış Gümüş, Selim Şahin, Dinçer Yıldız, Ufuk Koç, Yunus Altundal gibi birbirinden önemli Ardahan’ın değerli isimleriyle seçim çalışmalarına başladık. Amacım mahalle halkımın sosyal ihtiyaçlarını tespit eden ilgilenen ve diğer idari kurumlara hızlı şekilde iletmektir. Mahallemize daha iyi hizmet verebilmek için 24 saat ulaşılan mahallemizin ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla en iyi şekilde yerinde ve zamanında ilgilenen bir muhtar adayı olacağım. Projeler üreten ve uygulamaya geçirmek için gerekli girişimleri etkili biçimde yapan, mahalle sakinlerimizin acı tatlı sevinçli hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olan büyüğümle küçüğümle yaşlısıyla genciyle sürekli diyalog içinde olan bir muhtar profili ortaya koyacağım” dedi.

Bu haber 1447 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli