Reklam
Kamu-Sen ve Ardahan MHP’den Bahçeli’ye ziyaret

Kamu-Sen ve Ardahan MHP’den Bahçeli’ye ziyaret

23 Eylül 2018 - 19:20
Reklam

Türkiye Kamu Sen Ardahan İl Temsilcisi Ercan Aktaş, MHP Ardahan İl Başkanı Hülya Davutoğlulları, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi Ankara’da makamında ziyaret ettiler.

Balgat’ta bulunan MHP Genel Merkezinde Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden Ardahan Kamu-Sen heyeti, MHP Liderine Damal İlçesinde Karadağ’a vuran Atatürk Silueti tablosunu hediye ettiler. Ardahan heyeti, görüşme esnasında Ardahan’da kamuda yaşanan olumsuzluklar ve ayrımcılıklar hakkında Bahçeli’ye özel bilgi verdiler.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ise, konunun takipçisi olacaklarını söyleyerek, Türkiye Kamu-Sen’in eline batacak dikenin Ankara’da kendi yüreklerine batacağını ifade etti.

İKTİDAR TEMSİLCİLERİNİ VE DAİRE AMİRLERİNİ BAHÇELİ'YE ŞİKAYET ETTİ

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Türkiye Kamu-Sen Ardahan İl Temsilcisi Ercan Aktaş, “Kamu-Sen olarak Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey ve Genel Başkan yardımcılarımızı ziyaret ettik. Göstermiş oldukları ilgiye çok teşekkür ederim. Ardahan’da ve kamuda yaşanan bazı olumsuzlukları ve ayrımcılıkları Genel Başkan’a ilettik. Konuyla ilgileneceklerini ifade ettiler“ dedi.

Bu haber 1242 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Melek ve Enes, epilepsi nöbetinde yandı
Melek ve Enes, epilepsi nöbetinde yandı
Sınıra 7 bin 500 fidan
Sınıra 7 bin 500 fidan