Reklam
İZMİR ARDAHAN’I SEVİYOR

İZMİR ARDAHAN’I SEVİYOR

30 Eylül 2019 - 13:26
Reklam

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer,  Ardahan Belediyesine İtfaiye, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü personelinin görevde kullanması için çeşitli malzemeler gönderildi.

Malzemeleri personele dağıtan Belediye Başkanı Faruk Demir,  “İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanımıza ve İtfaiye Müdürlüğüne çok teşekkür ediyorum. Bu organizasyonda emeği geçen Mutlu Odabaş’a, arkadaşlarına ve Bayraklı ’da ki Hanak ilçemizin dernek ve dernek başkanına da çok teşekkür ediyoruz. Personelimiz, inşallah kazasız belasız görevlerinde bu ekipmanları kullanacaklar” dedi.

Bu haber 3078 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 9 Yorum
 • Kasım yücel
  2 ay önce
  Bende sandımki Ardahan belediyesine iş makinası itfaiye aracı gönderdi ayıp Ardahan belediyesi bu kadarmı düştü istese onu ardahandaki esnaflar bile yapardı.
 • Sezgin Anlıaçık
  2 ay önce
  Kasım Yücel burdan sallaması kolay tabi sen ne yaptın mesela Ardahan içinde 100 dışında 1000 altın adam aranıyordu girdin mi
 • Cengiz özdemir
  2 ay önce
  Sevgili başkan dilerim şehrimize güzel hizmetler yaparsınız lakin bayramda alınan elbiselerden mutlu o*** çocuklar gibi bir görüntü var. Bu görüntü ve anlatım biz ardahanlıları rencide etmiştir bilgilerinize.. birde anlamaya çalışıyorum burda izmir belediye sininmi reklamını mı yapıyorsunuz yoksa ARDAHAN IMIZIN acizliğinimi göstermeye çalışıyorsunuz. Teşekkürler ARDAHAN.
 • Orhan ÇOBAN
  2 ay önce
  Tunç SOYER ,ARDAHAN Belediyesine iş elbisesi göndermiş.İzmir Hanaklar dernegi büyük bir özveriyle göstermişler helal olsun.
 • Ercan toprağım
  2 ay önce
  Teşekkürler Tunç soyer ve İzmir
 • Ayhan avcı
  2 ay önce
  Sayın başkan ardahan belediyesini ve ardahan halkını rencide ediyorsun utanmadan birde medyada İzmir belediye başkanına teşekkür ediyorsun ne göndermişüçbeştane iş elbisesi onların maliyeti ne kadar ayıp utan benim şehrimi uç beş iş elbisesi dilenerek rencide etme
 • Can
  2 ay önce
  Ne alaksi var rencide etmekle, teşekkür etmek ne zaman halki rencide etmek oldu. Ne deseydi tesekkur etmeyipte.
 • Eylem ç
  2 ay önce
  Alışın efendim dayanışma bu topraklara tekrar gelmeli.
 • ORHAN k.doğan
  2 ay önce
  Kimsin bilmiyorum ama ardahan belediyesinin 57 Trilyon borçtan habrin varmı belediye başkanı ne yapsın bunu eleştire ne kadar bundan önceki belediye başkanına hesap sor 57 Trilyon nereye harcamış
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DAP DESTEĞİYLE SUSUZLUK TARİH OLUYOR
DAP DESTEĞİYLE SUSUZLUK TARİH OLUYOR
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!