Reklam
İYİ Parti’de Gökhan’ların seçimi tamamlandı

İYİ Parti'de Gökhan'ların seçimi tamamlandı

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti Göle ve Ardahan Merkez İlçe 1. Olağan Kongrelerini gerçekleştirdi.

19 Şubat 2018 - 01:20

İyi Parti Göle İlçe Kurucu Başkanı olarak atanana Gökhan Öztürk, 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Oltu Caddesi ilçe binasında gerçekleşen 1. Olağan Kongresinde İyi Parti’de seçilen ilk ilçe Başkanı oldu.

İyi Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat’ın da katıldığı kongrede Divan Başkanlığına Cihan Gürer, katip yardımcılıklarına ise Mehmet Şimşek ve Ersin Kılıç seçildi. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ardından gündeme geçildi.

İyi Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat ve Göle İlçe Başkanı Gökhan Öztürk’ün konuşmaları ardından seçime geçildi. Mevcut Kurucu Başkan Gökhan Öztürk güven tazeleyerek yeniden İyi Parti Göle İlçe Başkanı seçildi.

Göle İlçesinde olumlu tepkiler aldığını açıklayan İyi Parti İlçe Başkanı Gökhan Öztürk: “Mevcut siyasi partiler ömrünü tamamlamıştır. Halk arayış içerisindedir. İyi Parti kurulduktan sonra arayış içerisinde olan halkımız yüzünü ve yönünü İyi Partiye çevirmiştir. Üye çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Amacımız 2019’da yapılacak yerel ve genel seçimlerde başarılı olmaktır” dedi.

İyi Parti’nin asıl amacının tek adama hayır demektir diyen İYİ Parti Ardahan İl Yönetim Kurulu üyesi Cihan Gürer, “Cumhuriyete sahip çıkmak temel ilkemiz olacaktır. İYİ Parti ekonomik ve siyasi tıkanma, ayrışma sürecinde gelinen noktada halkın cesur yürekleriyle ortaya çıkmış ve oluşmuştur” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ ARDAHAN MERKEZ İLÇE KONGRESİ

Meral Akşener önderliğinde siyasi hareketine başlayan İYİ Parti’de bugün Ardahan da Merkez İlçe Kongresi gerçekleşti.
Kongre Caddesi İYİ Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleşen Merkez İlçe Kongresine, İYİ Parti İl Başkanı Taşkın Polat ve parti üyeleri katıldı.

Saat 10.00’da başlayan Merkez ilçe kongresinde açılış konuşmasını İl Başkanı Taşkın Polat yapmasının ardından divan başkanlığı seçimi yapıldı. Divan katip üyelerinin de belirlenmesinin ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Tek adaylı kongrede Gökhan Aktaş Merkez İlçe Başkanı olarak seçildi. Kongre sonunda İl Başkanı ve İlçe Başkanı partililere teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasın da her geçen gün üye sayısının arttığını söyleyen Başkan Polat; “Halkımızın göstermiş olduğu teveccühü ile çıktığımız bu yolda kendimizi ispatlayarak, önce yerel Belediye seçimlerinde başarılı olacağız, daha sonra genel seçimlerde başarılı olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca şuan ki mevcut iktidar partisine tek alternatif olan partinin de İYİ parti olduğunu unutmamak gerekir” dedi.

Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Gökhan Aktaş da oy veren herkese teşekkür ederek, “tüm gençleri ve Ardahan halkını partilerine üye olmaya davet ediyorum” dedi.

Bu haber 1704 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP Ardahan'da tek yürek, tek yumruk
CHP Ardahan'da tek yürek, tek yumruk
Ardahanlı kızlar dünyayı salladı!
Ardahanlı kızlar dünyayı salladı!