Reklam
İhanetçiler ve bağımsızlar partiye kabul edilemez!

İhanetçiler ve bağımsızlar partiye kabul edilemez!

11 Ekim 2018 - 12:49
Reklam

Ak parti Ardahan İl başkanlığına atandıktan sonra partinin kapılarını halka açan, hoşgörü ve nezaket çerisinde bir çalışma yürüterek kısa sürede toplumsal birliktelik sağlayan Başkan Hakan Aydın ve Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar, ziyaretler kapsamında Ardahan’ın duayen gazetecilerinden Kasım Tırpancı’yı bürosunda ziyaret ettiler.

Parti ile ilgili çalışmaların yanı sıra ve yaklaşan yerel seçimler hakkında görüş alış verişinde bulunan Ak Parti heyeti ile Gazeteci Kasım Tırpancı arasında partiye geçmişte ihanet eden ihanetçiler ve bağımsızların durumu ele alındı.

İŞTE GAZETECİ KASIM TIRPANCI’NIN AK PARTİ ZİYARETİNİN ARDINDAN KALEME ALDIĞI ‘O’ İHANETÇİLER YAZISI;

AK Parti Ardahan İl Başkanlığı görevini almasıyla birlikte taktire şayan faaliyetlerde buluna Hakan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar, Medya Tanıtım İl Başkanı Mehmet Alkan, İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, son günlerde başlatmış oldukları ziyaretlere devam etmeleri halk arasında memnuniyetle karşılanıyor.

Resmi kurumlar, mesleki kuruluşlar,  basın ve esnafları ziyaret ederek, sorunlar hakkında görüşmeler yapan Başkan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, ne gibi noksanlıklar olduğuna dair bilgiler almakla birlikte, Ardahan’da başlatılmasını düşündükleri yatırımlar hakkında da açıklamalar yapmaları memnuniyet verici olmaktadır.

Ziyaretleri kapsamında Özel İdare iş hanındaki gazeteci Kasım Tırpancı’ya ait büroya da teşrif eden Başkan Aydın ile beraberindeki AK Parti heyeti, Ardahan’da devam eden yatırımlar, bundan sonra başlatılacak hizmetler ve Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili olarak düşüncelerini vurguladılar ve dile getirilen hususlarda görüş birliğine vardılar.

İHANETÇİLER PARTİYE KABUL EDİLMEZ

Geçmişte AK Partiye alenen ihanet eden, Cumhurbaşkanı,  Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ile önceki dönem AK Parti İl Başkanı Veteriner Hekim Yunus Baydar hakkında alçakça eleştirilerde bulunan bazı şahısların partiye sızmaya çalışmaları nedeniyle toplumda ciddi bir rahatsızlığın belirdiğini ifade eden Kasım Tırpancı’nın  bu hususta ne düşündükleri yönündeki sorusunu  yanıtlayan  Başkan Aydın, “Yaşamın her alanında en ağır suç ihanettir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ‘AK Parti treninden inen bir daha binemez’ demekle hiçbir sebep yokken partiden ayrılanların bir daha dönemeyeceklerini söylemiş ve bu türlerin partiye kabul edilmeyeceklerini bildirmiştir. Hele ki ihanetçi oldukları kanıtlananlar asla partimize dönemezler. Partimizin kapısı daima dürüst şahsiyetlere açıktır ve başımızın üstünde yerleri vardır. Ancak kirli işlere bulaşmış ve ihanet suçu işleyenleri partiye kabul etmemiz mümkün değildir” şeklinde açıklama yapması taktirle karşılandı.

Bu haber 1636 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Engin Turan: Esnaf kan ağlıyor!
Mazlumlara Şefkat Eli
Mazlumlara Şefkat Eli