Reklam
HANAK AK PARTİ’DE İHANET SUÇLAMASI

HANAK AK PARTİ’DE İHANET SUÇLAMASI

03 Aralık 2019 - 12:05

Ocak ayının ilk haftasında yapılması planlanan AK Parti Hanak İlçe Kongresi öncesi, partide guruplaşmaların yaşandığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta Ardahan’a gelerek Merkez, Hanak, Posof ve Damal’da partililer kongre öncesi görüşen 25 ve 26. Dönem Ak Parti Kilis Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Reşit Polat, Hanak AK Parti İlçe Başkanın belirlenmesi için ön çalışma yaptı.

Delege seçimi öncesi Hanak’ta çok ciddi sıkıntılar ortaya çıktığı öğrenilirken, İlçe Başkanlığına aday olacağı konuşulan Taşdemir Çoban, Erhan Işık, Oktay Turan, Bülent Ulutürk, Tolga Polat, İlhan Aytan, Turgay Çelik, Yusuf Özdemir ve İlçe Başkanı Tanju Kilit’le özel bir ortamda görüşme sağladığı öğrenilen Bölge koordinatörü Reşit Polat’ın işin içinde çıkamadığı ileri sürüldü.

Bölge koordinatörü Polat’a İlçe Başkan adayının belirlenmesi için halka danışılması gerektiğini söyleyen bazı başkan adayları, partide yaşanan guruplaşmaların sağlıklı bir adayın ortaya çıkmasını engelleyeceğini ve partinin başarısız olmasına neden olacağını deklare ettiler.

Partide görevi olmadığı halde İlçe Başkanlığına aday olacağı konuşulan T. Ç’nin 30 kişiye yakın bir ihanet çetesi listesini Bölge koordinatörüne verdiği ileri sürülürken, bu olayın duyulması ardından Hanak AK Parti İlçe yönetiminin karışmasına neden oldu.

İHANETİ AÇIKLASINLAR

Öte yandan bazı partililer, İhanetin nasıl yapıldığı, ihanetin kime yapıldığı ve bu isimlerin kimler olduğu konusunda T. Ç’den açıklama bekledikleri ve hiçbir partilinin zan altında kalmaması gerektiğine vurgu yaptılar.

Bu haber 1271 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • hanak hanak
  3 ay önce
  bir insanda utanma duygusu yoksa yapacak bırşey yok hele bu aday adaylarına sorun seçimde sız ne iş yaptınız şimdi ilçe başkan adayı oluyorsunuz toplumun önüne nasil çikacaksınız ayıp az adamda utanmak olur ama bunlarda utanma duygusu yokkı
 • anonim
  3 ay önce
  beyler çok özür dilerım ama herkesin bir görüşü var idoğojısi var ama memlekette demokrasi var isteyen istediği partiye verebilir.ama bunların yüzde doksanı partiye oy vermemiştir .utanmadan sıkılmadan gazeteye demeç vermiştirler birde ilçe başkanı aday adayı olmuşlar az adamlarda adamlık olsa aday olmazlar ihanetçi zaten kendileri.
 • HALIL AZMA
  4 ay önce
  İLCE BASKANLIGINA ADAY OLANLARIN YUZDE 95 ININ IHANETTCI GURUP ACIK BELLI
 • çikarci akp liler.
  2 ay önce
  Oktay turan haricinde adaylarin hepsi akp kaymagini firinci ozgur den aldigi trabzon pagaçasina surerek hukumetin balini beraberinde doya doya yemislerdir benim merak ettigim yedikleri ve birilerine yedirdikleri yetmezmi. Aday o*** arkadaslarin hic biri dava icin aday olmamislar dir kimi nasil kayari biliriz diye aday olmuslardir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
2019 BUZAĞI DESTEKLERİ ÖDENİYOR
2019 BUZAĞI DESTEKLERİ ÖDENİYOR