Reklam
HANAK’A ATANMA YAPILDI, DİĞER ADAYLAR KONGREYİ BEKLİYOR

HANAK'A ATANMA YAPILDI, DİĞER ADAYLAR KONGREYİ BEKLİYOR

12 Ocak 2020 - 17:36

Kısa bir süre önce yeni dönemde ilçe başkanı olmak istemediğini beyan ederek Hanak İlçe başkanlığı görevinden istifa eden Tanju Kilit´in yerine yeni ilçe başkanı atandı.

Genel Merkezin görevlendirdiği koordinatör milletvekilinin yürüttüğü çalışmalar sonucu genel merkeze çağrılan isimler arasında yapılan mülakat sonucu Ak parti Hanak ilçe başkanlığı görevine Beşircan Sehat Polat getirildi.

AK Parti Hanak İlçe Başkanlığına aday olacağı konuşulan Oktay Turan’ın, yakın çevresiyle yaptığı istişare sonucunda kongrede aday olması bekleniyor.

Hanak AK Parti İlçe Başkan adayları, İl başkanı Hakan Aydın’la birlikte ilk önce Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ı ziyaret etmiştiler.

Hanak’ta bir dönem Belediye Başkanlığı yapan ve en son girdiği Belediye Başkanlığı seçimi kaybeden Taşdemir Çoban’da AK Parti Hanak İlçe Başkanı olmak için Ankara’ya çağrılmıştı.

Taşdemir Çoban’la birlikte Ankara’ya çağrılan Bülent Ulutürk ve Yusuf Özdemir, hatıra fotoğrafıyla yetindiler.

Öte yandan AK Parti’nin Göle’de Sinan Karatay’la yola devam edecekleri öğrenilirken, Damal’da değişimin yaşanabileceği, Posof ve Çıldır İlçe Başkanlarının ise görevlerine devam edeceği ileri sürüldü.

Bu haber 1023 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
2019 BUZAĞI DESTEKLERİ ÖDENİYOR
2019 BUZAĞI DESTEKLERİ ÖDENİYOR