Reklam
Reklam
Halil Aras, CHP’den adaylığını açıkladı

Halil Aras, CHP’den adaylığını açıkladı

02 Aralık 2018 - 15:38
Reklam

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli Seçimlerde CHP’den Göle Belediye Başkan aday adayı olan eğitimci Halil Aras, görevinden istifa etti. 

Göle’de eğitim alanında birçok başarılı proje ve kurslara öncülük eden Aras, Belediye Başkan aday adaylığıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: 

“Mensubu olmaktan hep şeref duyduğum ve yaklaşık 20 yıldır çeşitli kademelerde Göle’mize hizmete sunduğum milli eğitim camiamızdaki görevimden doğup büyüdüğüm yeşil Göle’ye ve evlatları olmaktan guru duyduğum Göleli hemşerilerime belediyecilik anlamında hizmete talip olmak üzere 30 Kasım 2018 tarih itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde CHP’den Göle Belediye Başkanlığı aday adayı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Bu süreçte yani CHP Genel Merkezimizin Göle Belediye Başkan adaylığı görevini bize tevdi edeceği zamana kadar devlet terbiyem gereğince hiç bir siyasi tartışmanın içerisinde olmayacağımı ve hiçbir siyasi beyanatta bulunmayacağını bilinmesini isterim. Ancak güçlü güvenli ve görkemli bir Göle’nin inşası ve de her alanda birbiriyle barışık mutlu ve güler yüzlü Gölelilerin topraklar üzerinde yaşıyor olması benim hayatımdaki en önemli hayallerimin başında geldiğinin de bilinmesini isterim. Tüm partilerin ilçe yönetimlerine, aday adaylarına ve seçmenlerine demokrasi, insan hakları, seçme ve seçilme hürriyetleri bağlamında başarılar diliyorum.”
 

Bu haber 1204 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mahir
    8 ay önce
    Bu görevde çok başarılı olacağını düşünüyorum. Hayırlı olmasını dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANAYİ ESNAFINA DOĞALGAZ MÜJDESİ
SANAYİ ESNAFINA DOĞALGAZ MÜJDESİ
ILGAR AKIYOR, CAHİT ULGAR BAKIYOR!
ILGAR AKIYOR, CAHİT ULGAR BAKIYOR!