BELEDİYE MAHALLELERE DALDI


BELEDİYE MAHALLELERE DALDI

Göle Belediye Başkanı AK Partili İlhan Gültekin, ilçede var olan sorunları çözmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde ağırlık veriyor.

Göle’de yıllardır kangren haline gelen mahalle yollarına parke taşı çalışması gerçekleştiren Başkan Gültekin, ekibiyle birlikte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçede yeni su hattı çekilen mahallelerde parke taşı döşeyen Başkan Gültekin, kış gelmeden tüm mahalle yollarını parke taşı ile kaplama yapacaklarını belirtti. Göle için projeleri en kısa zamanda hayata geçireceğini belirten Başkan Gültekin, belediye konağından, millet bahçesine, organize hayvancılık bölgesi başta olmak üzere birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi. 

Başkan İlhan Gültekin, “Göle’de şuan yeni su hattı çekilen mahallelerde parke taşı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Söz verdiğimiz Göle halkını tozdan çamurdan kurtaracağız. Yılsonuna kadar su hattı çektiğimiz bütün mahallerin yol sorunu bitirmeyi hedefliyoruz. Belediye ekiplerimiz bu konuda özverili bir çalışma gerçekleştiriyor. Bunun yanından halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Göle’ye Millet Bahçesi askeri alayın içerisine yapılacak. Millet Kıraathanesi de içerisinde olacak. Göle Belediye konağı binasını da kaymakamlığın yerine yapacağız. Ayrıca Kanalizasyon arıtma projesi devam ediyor. İnşaatı yılsonuna kadar bitecek. O projeyi de tamamlayacağız. Göle’nin ara caddelerinde yol problemini çözeceğim. Asfalt çalışmasını tamamlayıp, toz çamur görüntüsünden ilçemiz kurtulacaktır. Üst yapı makyaja önem vereceğiz. Göle halkının bizlerden olan beklentileri çok büyük, onları mahcup etmeyeceğiz. Milletvekilimiz Orhan Atalay’ın desteğiyle ilçemizin yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

BELEDİYE, ÇAĞA AYAK UYDURUYOR

İlhan Gültekin’in Belediye Başkanı seçilmesiyle Belediyede bir düzen oluştu. Belediye çalışanları mesai saatlerine dikkat ederken, başıboşluk ortadan kalktı ve kimin ne iş yaptığı görülmeye başlandı. 

Başkan Gültekin,  temizlik işlerinde kullanmak üzere 8 adet kaldırım temizliği süpürgesi aldı. Temizlik biriminde çalışan emekçiler her hafta kaldırımlar başta olmak üzere, cadde ve sokakları yıkıyor ve çöpleri düzenli bir şekilde zamanında kaldırıyor. 
Göle Belediyesini 20 Milyon TL borçla devir alan Başkan Gültekin, sorunları en aza indirmek için yoğun bir şekilde çalışırken, vatandaşlar Başkandan Oltu Caddesinde umuma açık WC ve şehir merkezinde araçların hızını düşürecek bariyerlerin bir an önce yapılmasını istiyor. Göle Haber