Reklam
Gülcemal Fidan, mazlumun umududur!

Gülcemal Fidan, mazlumun umududur!

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimler öncesi Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili aday adayı olan Gülcemal Fidan’a yoğun destek sürüyor.

15 Mayıs 2018 - 16:16 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 18:07

Alevi ve suniler arasında adeta sigorta görevi gören Milletvekili aday adayı Gülcemal Fidan, Ardahan’ın Damal ilçesinde 20 yıl Belediye Başkanlığı yaparak önemli hizmetlere imza attı. Damal’ın yeşillendirilmesinde büyük pay sahibi olan Fidan, yeşil Damal için başlattığı seferberlik çalışması sonucunda bu gün Damal’da yeşeren binlerce ağacın baş mimarıdır.

Ayrımcılığa ve ırkçılığa karşı savaş açan, bulunduğu her konumda Aleviler ve Sünniler arasında adeta sigorta görevini yürüten Gülcemal Fidan, Hanak ve Damal’da birçok Cem Evi’nin yapılmasına maddi manevi katkı sunarken, birçok cami projesinin yapılması ve hayata geçirilmesi için de öncülük etti.

Ardahan, Kars ve Iğdırlı hemşerilerimizin desteğini alarak Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili aday adayı olan Gülcemal Fidan’nın Milletvekili adayı gösterilmesi halinde CHP’nin İstanbul’da daha çok başarılı olacağı konuşuluyor.

KAMUOYU FİDAN İSMİNE SICAK BAKIYOR

Eğitimci kimliğiyle hayata atılan, Ardahan’da devrimci kimliği ile bilinen CHP kurultay delegeliği görevini üstlenen ve 4 dönem Damal belediye başkanlığını başarıyla yapan, İstanbul Kartal Belediye başkan Vekili ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi olan,  belediye başkanlığı süresi içerisinde Damal ilçesini dünya’ya tanıtmayı başaran Fidan, Damal İlçesine başta AB olmak üzere birçok hibe kuruluşlarından devasa proje kazandırdı. Damal İlçesinin en büyük sorunlarını kökten çözen, CHP içerisinde başarıdan başarıya koşan, Ardahan ve bölge sorunlarına duyarlı bir kişiliğe sahip olan, İstanbul’da Ardahanlıların her zaman yanında yer alan ve sorun sıkıntılarını çözen Gülcemal Fidan’a kamuoyu sıcak bakıyor.

CHP’DE GÜLCEMAL FİDAN İSMİ HEYECAN YARATTI

Ardahan’da sol anlayışı her platformda anlatan ve emeğin gücünden vazgeçmeyen devrimci kimliği ile Ardahanlılara örnek olan, insani ilişkilerinde hiç kimseyi ayırmaksızın hizmet eden Gülcemal Fidan, İstanbul’dan milletvekili aday adaylığını açıklaması ardından başta Ardahan ve metropollerde yaşayan tüm hemşerilerimizi sevince boğdu.

FİDAN’A ÖRGÜTLERDEN TAM DESTEK VAR

Başta Göle, Çıldır, Hanak, Posof, Damal ve Ardahan CHP İl ve İlçe örgütleri Gülcemal Fidan’ın İstanbul’da milletvekili adayı gösterilmesine tam destek verirken, Fidan’ın milletvekili seçilmesi halinde güçlü ilişkileri nedeniyle Ardahan’a önemli yatırımların gelmesi için yoğun proje çalışması başlatacağı konuşuluyor.

KAMUOYU YOKLAMALARI VE ANKETLER GÜLCEMAL FİDAN DİYOR

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Başkanlık ve Milletvekili seçimleri öncesi CHP’den İstanbul 3. Bölge milletvekili aday adayı olan Gülcemal Fidan’ın adı kamuoyu yoklamalarında ve anketlerde ön plana çıktığı görülürken, her mezhep ve ırka eşit olan,  toplumla barışık ve uzun yıllar vatandaşa ve bölgesine hizmet etmesinden dolayı toplumun benimsediği ve yakından tanıdığı Fidan’ın aday gösterilmesi halinde CHP’nin varoşlarda, kırsal kesimlerde ve stratejik bölgelerde önemli bir oy artışı yakalayacağı öngörülüyor.

FİDAN, İSRAİL VAHŞETİNİ LANETLEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı Gülcemal Fidan, İsrail'in katliamıyla ilgili yaptığı açıklamada, 'Gazze'de yaşanan katliamı lanetliyor, ABD ve İsrail yönetimlerini kınıyorum. Şehitlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Mazlum Filistin halkı ile beraberiz' ifadelerini kullandı. Fidan, "ABD yönetiminin gözü önünde, İsrail yönetiminin Ortadoğu'da uyguladığı zulüm insanlığa karşı işlenen bir suçtur. Gazze'de yaşanan katliamı lanetliyor, ABD ve İsrail yönetimlerini kınıyorum. Şehitlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Mazlum Filistin halkı ile beraberiz" ifadelerini kullandı.

Bu haber 1837 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Berkan Ercan
    8 ay önce
    Gönül dili o*** sevginin gücünü yüreğinde inşa etmiş, kul***mış ve yaşatmış bir medeniyetin temsilcileri olarak toplumun tüm kesimlerini kucaklayan Gülcamal Fidan nı TBMM görmekten gurur duyarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yolcuların imdadına Jandarma yetişti
Yolcuların imdadına Jandarma yetişti
İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu
İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu