Reklam
GÖLE KADIN MECLİSİ’NDEN SERT KINAMA

GÖLE KADIN MECLİSİ’NDEN SERT KINAMA

23 Aralık 2019 - 00:57

Göle Kadın Meclisi Yönetimi, çeşitli sosyal medya hesaplarında Göle Kadın Meclisi Başkanı Türkan Deli’ye yönelik yapılan haksız eleştiriler üzerine deklarasyon yayınladı.

Göle Kadın Meclisi Yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Aradan fitne çıkartan ve bu fitneyi beklercesine üstüne atlayan hatrı sayılır bir kitle olduğunu maalesef görmek üzerine bu deklarasyonu açıklamak durumunda kaldık.

Göle Kadın Meclisi’ni temsil eden Başkanı Türkan Deli’ye her türlü iftirayı atanlara,  yalan üstüne yalan ekleyenlere zemberek duruş göstermek bir tercih değil zaruret olmuştur.

Hayatınız boş konuşmayla geçiyor farkında mısınız? Her başarılı proje sonrası Göle Kadın Meclisi’ni temsil eden Başkanı Türkan Deli’ye nahak ve zelil saldırılar, itibar suikastları düzenlediğinizin farkında mısınız?  Çarpık çurpuk asılsız ithamlar, yalan saldırılarından başka birşey bilmez misiniz? Ne kazandırdınız günlerdir süren bu çarpık çurpuk iddialarla memleket insanına?

Hemşehrilerin birbirine saygılı olması zaruri; muhabbet dolu olması ideal beklentidir. Lakin asılsız isnat, itham ve iftira hemşehriliğe sığmaz.

Çalma el kapısını parmak ucuyla çalarlar senin kapını demir tokmakla. Güzel söylüyorsunuz lakin söylediğinizle yaptığınız birbirini tutsa daha güzel olacak. İnsanın özü ile sözü bir olmalıdır. Kadın Meclisi Başkanı Türkan Deli üzerinden iyi polis kötü polis oynayıp kendinize cephe açıyorsunuz, taraftar topluyor bozulan karizmalarınıza makyaj yapıyorsunuz. Geminiz su aldıkça feribotlara yanaşıyorsunuz.

Türkan Deli’yi kör bıçakla boğazlamak kimseye makam yahut koltuk kazandırmaz. Saygıya dayalı ortada hemşehrilik bağı bırakmamak kimseye bir makam, koltuk sağlamaz. Öyle olduğunu düşünen zihniyete şimdiden hayırlı olsun koltuğu lakin evine görürsün başka yerde işe yaramaz.

Maalesef insani değer, vicdan yoksunluğu, kör ve dip bağnazlık haksız olanı da gayet çirkin argümanlarla savunduracak hale getirmiştir. Doğrudan ayrılmayalım derken doğruyu hiç bulamamış kapkaranlık bir zihniyet kendini rahatlıkla ayyuka vermiştir. Göle Kadın Meclisi evinde sofra kursun diyebilecek karanlığın önü açılmış ve kadın haklarına çirkinliği tarifsiz bir saldırı rahatlıkla yapılmıştır.

Bakın ilahi adalet terazisinin şaşmadığını belki bugün değil lakin bir gün idrak edeceksiniz. Hayatta yegane kural; doğruya doğru, eğriye eğri de. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner. Doğru kalmanın önemini, çıkarı için doğruları söylemeyenlerin aynı yerden darbe yemeleriyle mutlaka anlarsınız.

Önünü açtığınız gaflet, zillet canavarı bir gün sizi yer. Kendi şeytanlarını susturamayanları bir gün başkalarının şeytanları susturur. Doğruluk herkese lazım. Eğrilik karşısında sessiz kalan herkes nasibini alıyor günü geldikçe.”

Bu haber 956 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK
TALIBOV’UN TALİMATIYLA ÖĞRENCİLERE 1 AYLIK ERZAK