Reklam
Göle CHP’de ‘Özel’ bir aday

Göle CHP’de ‘Özel’ bir aday

18 Aralık 2018 - 17:52
Reklam

Cumhuriyet Halk Parti’sinin Göle’de merakla beklenen Belediye Başkan adayı belli oldu.

CHP, Göle’de Eğitimci Özel Özen’le seçime gitme kararı aldı. Göle’de yıllardır eğitim camiası içerisinde yer alan ve halk tarafından çok sevilen Özen, ilçenin kanaat önderleri arasında yer alıyor.

Büyük başarılara imza atan Nilüfer Göle Sosyal Bilimler Lisesi’nde müdürlük görevini yürüten Özen, CHP’den aday olmak için istifa etmişti. CHP İl ve İlçe teşkilatının büyük destek verdiği Özel Özen, ilçede bir hayli oy potansiyeli fazla bulunan bir kimliğe sahip. Adaylığı Göle halkı tarafından olumlu karşılanan Özen, ilçede kısa süre içerisinde seçim çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

Özel Özen’in isminin adaylığının açıklanması yıllardır ilçede seçim kazanamayan CHP’nin ilk kez ilçede seçim kazanmasının şansının arttığı yorumlara neden olurken, Özen’in ilçede güçlü ve büyük bir oy potansiyeline sahip olduğu, CHP’nin Göle Belediyesini kazanma noktasında ilk defa büyük bir fırsata sahip olduğu ifade ediliyor.

Adaylığı ile gazetemize açıklamada bulunan Özel Özen, Göle’de CHP’nin seçimi kazanacağını belirterek, ilçede büyük projelere imza atmak için yola çıktıklarını, Göle halkının takdirini kendilerinden yana kullanacağına inandığını kaydetti.

ÖZEL ÖZEN KİMDİR?

1979 yılında Ardahan’ın Göle ilçesinin Kuytuca köyünde doğdu. İlkokulu Kuytuca ilkokulunda, ortaokulu Bolu 50.yıl İzzet Baysal ortaokulunda, liseyi Bolu Atatürk Lisesinde okuduktan sonra Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliğinden mezun oldu.2001 yılında Ardahan Damal Halitpaşa Lisesinde Matematik Öğretmeni olarak göreve başladı. Askerliğini 2002-2003 yıllarında kısa dönem olarak Şanlıurfa'da yapmıştır. Sonrasında Göle YİBO da yaklaşık üç yıl Göle Eyüp Sabri Çarmıklı Anadolu Lisesinde ise dört yıl Matematik Öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra 2009 yılında yeni açılan Göle Anadolu Lisesine Müdür olarak atandı. Okulların dönüşümü kapsamında 19.10.2015 tarihinden bu güne Nilüfer Göle Sosyal Bilimler Lisesinde Okul Müdürü Olarak görevini sürdürmekte iken 31.04.2019 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde Ardahan /Göle CHP Belediye Başkanı adaylığı için okul müdürlüğü görevinden istifa etmiştir. Görev yaptığı süre içinde gerek Eğitim öğretim gerek yöneticilik konularıyla ilgili bir çok yurt içi seminer, eğitim, toplantı, sempozyum ve kongrelere katıldı. Özel Özen evli ve dört çocuk babasıdır.

Bu haber 2177 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • F. MERT
    10 ay önce
    Hayırlı olsun. Göle her şeyin en iyisine layık. Umarım Özel Başkan Göle\'yi çok iyi yerlere getirir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AZİZOĞLU SEÇİLDİ, DEMİR AÇIKLAMA YAPTI
AZİZOĞLU SEÇİLDİ, DEMİR AÇIKLAMA YAPTI
KGK Sonuç Bildirisinden önemli kararlar
KGK Sonuç Bildirisinden önemli kararlar