Reklam
GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU’NA AÇIK MEKTUP!

GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU’NA AÇIK MEKTUP!

02 Ağustos 2019 - 17:41
Reklam

30 Yıl aradan sonra CHP’nin eline geçen Ardahan Belediyesinde ki heyecan, yerini burukluğa bıraktı.

PARA YOK BORÇ ÇOK

Ardahan’ın sorunlarını çözmek ve sosyal Belediyeciliği inşa edeceklerini 31 Mart öncesi açıklayan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, eski yönetimin bıraktığı 60 Milyon borç ve sözleşme süresi bitecek olan kiralık araçlar nedeniyle eli kolu bağlı bir şekilde bekliyor.

Başkan Demir’in Ardahan’a daha iyi hizmet götürebilmesi için bankalardan istediği krediler olumsuz sonuçlanırken, eski yönetim Belediyeyi nefes alamaz hale getirdiği ve belediyenin itibarını zedelediği ortaya çıktı.

KILIÇDAROĞLU UMUT OLACAK MI?

Ardahan Belediyesinde ki mevcut kadronun şişirildiği, Belediyede mevcut bazı kadroların sadece yük olduğu günümüzde gözler 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü Ardahan gelecek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na çevrildi.

Ardahan Halkı, Sayın Kılıçdaroğlu’na çağrıda bulunarak Ardahan Belediyesine el atmasını ve kardeş Belediyeler vasıtasıyla ilk önce Belediyenin makine parkının güçlendirilmesini istiyor.  Aksi halde önümüzdeki günlerde kiralık araçların süresinin bitmesiyle çöplerin alınmayacağı ve hizmetlerde aksama meydana geleceği öğrenildi.

Ardahan Belediyesinin borç içinde yüzdüğü, Başkan Demir’in içinde çıkılmaz durumu çözmek için gece gündüz çırpınmasına karşın Belediyeye bir yardım elinin değmesi için CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun atacağı adım ve vereceği mesaj merak ediliyor.

DAMAL VE HANAK MODELİ

İki dönemdir CHP’nin elinde bulunan Hanak Belediyesi ile her dönem CHP’nin kazandığı Damal Belediyesinde ki çalışmaların CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından dikkate alınması istenirken, iktidar belediyeleri olmadığı halde bir taraftan hizmet ve yatırım yapan Hanak ve Damal Belediyesi, aynı zamanda borçsuz olmalarıyla dikkat çekiyor.

Bu haber 703 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • avşar mehmet
    4 ay önce
    seni görmekten buktım kardeş, bir an olsun karşıma çıkmasan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DAP DESTEĞİYLE SUSUZLUK TARİH OLUYOR
DAP DESTEĞİYLE SUSUZLUK TARİH OLUYOR
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!
ELEKTRİK BORCUNA KIZDI, KENDİNİ YAKTI!