Reklam
GELECEK PARTİSİ VEYSEL KARATAY’A EMANET

GELECEK PARTİSİ VEYSEL KARATAY'A EMANET

19 Şubat 2020 - 16:22 - Güncelleme: 19 Şubat 2020 - 16:41

Gelecek Partisi'nin Esenyurt İlçe kurucu başkanı Veysel Karatay oldu. Mazbatasını İstanbul il başkanı İsa Mesih Şahin’in elinde aldı..

Geçtiğimiz pazar günü Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla İstanbul İl Başkanlığı binasını hizmete sokan Gelecek Partisi, İstanbul’da beş ilçe başkanını atadığını duyurdu.

18 Şubat Salı günü İstanbul il Başkanlığı’nda Gelecek Partisi Esenyurt, Büyükçekmece ve Bağcılar ilçe başkanları belirlendi. Bölgenin sevilen ve tanınmış işadamı aynı zamanda birçok STK’da yöneticilik yapmış olan Veysel Karatay, Gelecek Partisi Esenyurt İlçe başkanlığı başına getirildi. Kuruculuğunu yapacak olan Karatay, yönetimini oluşturarak Esenyurt siyasetine yeni bir soluk getirmiş olacak.

18 Şubat Salı günü İstanbul il Başkanlığı’nda yapılan törenle mazbatasını İl Başkanı İsa Mesih Şahin’den alan Karatay, Türkiye’nin en büyük ilçesi unvanını elinde bulunduran Esenyurt’un da kurucu başkanlığını üstlenmiş oldu.

VEYSEL KARATAY KİMDİR

03.03.1970 Ardahan, Göle, Yanatlı Köyü doğumlu İlk, orta ve lise öğrenimi Ardahan’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında Newport Univercity İşletme Bölümünü, 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü bitirdi. Kamu Yönetimi mezunu. 1998 yılında ilk sürücü kursunu Esenyurt’ta açarak iş hayatına atıldı. Şu an Esenyurt, Avcılar, Başakşehir, Büyükçekmece, Beylikdüzü olmak üzere, İstanbul 3 . Bölge ağırlıklı 11 sürücü kursu, 1 psikoteknik değerlendirme merkezi, 1 SRC eğitim kurumu olmak üzere 13 kurumun, yaklaşık 150 çalışanı ile 10 şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmakta. Aynı zamanda Esenyurtspor Kulübü Başkan Yardımcılığı, Esenyurt Esnaflar Derneği Kurucu Başkanlığı, Esenyurt Sanayici ve iş Adamları Derneği Yöneticiliği, İstanbul Ticaret Odası Komite Üyeliği, İstanbul 3.Bölge Sürücü Kursları Eğitim Derneği Başkanlığı, Sürücü Eğitimi İşverenler Sendikası İstanbul Şube Başkanlığı gibi görev ve sorumlukları taşıyorum. Evli ve 6 çocuk babasıdır.

Bu haber 1722 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANAAT ÖNDERİ ŞEVKET DÜZ, HAYATINI KAYBETTİ
KANAAT ÖNDERİ ŞEVKET DÜZ, HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN ÖNAL, 1 NİSAN ŞAKASI YAPMIYORUZ
BAŞKAN ÖNAL, 1 NİSAN ŞAKASI YAPMIYORUZ