FOX Haber Ekibi Ardahan’da

FOX Haber Ekibi Ardahan'da

Türkiye’de en çok izlenen, tarafsız yayın akışıyla seyircilerden büyük beğeni toplayan FOX Haber Ekibi, 14 Ağustos 2017 öncesi yeni proje çalışmaları sürdürüyor.

21 Temmuz 2017 - 16:53

Genel yayın Yönetmenliğini başarılı bir şekilde sürdüren hemşerimiz Doğan Şentürk’ün başında bulunduğu FOX Televizyonu, Ağustos ayı öncesi ciddi projelerle izleyicisinin karşısına geçecek.

Anadolu’yu karış karış gezen FOX Haber Ekibi, Memleketim Şarkısı için Türkiye’de 15 ilde gerçekleştirdiği çekimlerle illerin tarihi ve turistik yapılarını ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Ayrıca çekimler de renkli görüntülere sahne oluyor.

Geçtiğimiz gün Ardahan’a gelerek Ardahan Basın Yayın Reklam Radyo Televizyon Ltd. Şti. bünyesinde bulunan 23 Şubat gazetesini ziyaret eden FOX Haber Ekibi, burada duayen gazeteci Kasım Tırpancı ve Özkan Karakaya tarafından karşılandı. Gündem, Ardahan ve Türkiye’deki gelişmeler ele alınarak samimi sohbette bulunuldu. Ardahan’ın stratejik ve doğal yapısını çok beğendiklerini belirten FOX Haber Ekibi’nden Necdet Yıldırım ve Serdar Erdoğan, Kuzey Doğu illerini çok beğendiklerini söylediler.

FOX Haber Ekibi, Ardahan Kalesinde Ardahan genel görüntüsünü dikkate alarak eğitimci Nesrin Arslangörür ve Müzisyen Cansel Tanrıverdi ile Memleketim Şarkısının çekimlerini güzel hava eşliğinde gerçekleştirdiler. Çekimler 14 Ağustos 2017 Çalar Saat programında yayınlanması bekleniyor.

Bu haber 1967 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • burak75
    10 ay önce
    tarafsız yayın akışı mı !!!! yaw güldürmeyin insanı..tam bir devlet hükümet düşmanı bir kanaldır fox..milletin aklıyla dalga geçmeyin artık...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti mitingine yağmur engeli
Ak Parti mitingine yağmur engeli
Atalay ve ekibinden Federasyona ziyaret
Atalay ve ekibinden Federasyona ziyaret