ESOB Başkanı İskender Yılan’dan iddialara belgeli cevap

ESOB Başkanı İskender Yılan’dan iddialara belgeli cevap

Hafta sonu yapılacak Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi öncesi çalışmalarını sürdüren İskender Yılan, hakkında ortaya atılan iddialara belgelerle cevap verdi.

11 Ocak 2018 - 18:18

Başkan İskender Yılan, İsmail Kahya’nın koltuğunu kaybetmesi, kendisinin odaya kaydı ve işyerinin oğlunun üstüne olmasının yanı sıra, ESOB’ta düşürülen üyelerle ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçimi öncesi iki adayın yarıştığını aktaran İskender Yılan, rakibi Mustafa Morkoç’a başarılar dilediğini ve tüm esnafı seçime katılmaya davet etti.

ESOB’un yeni Başkanını Ardahan’ın saygın esnafı belirleyecektir diyen İskender Yılan, “esnafın vereceği karara saygı duyacağız. Biz iki aday olarak esnafın karşısına çıkıp esnaftan oy isteyeceğiz. Esnaf, takdirini hangi adaydan yana kullanacaksa saygı duyacağız. Son derece şeffaf, demokratik ve uygar bir seçim sürecinin geçmesine katkı sunacağız. İki yıllık görev süresi boyunca yaptığım çalışmalar, esnafın kalkınmasına yönelik gerçekleştirdiğim projeler ortadadır. Biz esnafın gelişmesi ve büyümesi adına ne gerekiyorsa fazlasıyla yerine getirdik. Esnafımızın yaşadığı ekonomik krizlerin çözümü için birçok bankayla protokol imzaladık. Benim sorunum var ve çözülmedi bana yardımcı olunmadı diyen tek bir esnaf kardeşim olmamıştır, esnafımız için ne gerekiyorsa yapılmıştır ve yapılmaya da devam edecektir” dedi.

Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminin başta İlimize ülkemize ve tüm esnafımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum diyen ESOB Başkan adayı İskender Yılan, esnafın büyük kararına her zaman saygı duyacaklarını sözlerine ekledi.

Bu haber 1110 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • YILAN
    9 ay önce
    YAPILACAK OLAN SECIMDE AMCAMA BASARILAR DILIYORUM. KIMSEYE BIRSEY ISPATLAMANA GEREK YOK TAKDIR YINE ESNAFIMIZIN OLSUN, CAMUR AT IZI KALSIN OLAYLAR SADECE ATANI KUCUK DUSURUR O YUZDEN DIYECEGIM SEY SU SADECE ESNAFLIK DEGIL SANATKARLIGIN UNUTULMAMASI GEREKIR. TUM YUREGINIZLE DUSUNUN VE ILIMIZ ICIN HAYIRLI BIR SECIM OLSUN KAZANAN ILE KAYBEDENIN SARILACAGI BIR SONUC OLMASI DILEGIYLE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı