Reklam
Esenyurt ile Ardahan arasında köprü kuracağız

Esenyurt ile Ardahan arasında köprü kuracağız

12 Haziran 2019 - 22:31
Reklam

İstanbul’un en büyük İlçesi Esenyurt’ta yüzde 51.55 oy alarak Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’la Ankara’da konuştuk. 

Ardahan Göleli olan hemşerimiz Kemal Deniz Bozkurt, en kısa sürede Ardahan’ı ziyaret edeceğini, memleketine büyük özlem içerisinde olduğunu ve tüm hemşerilerine gazetemiz vasıtasıyla selamlarını gönderdi. 

Ardahan Belediyesi ile kardeş belediye olacaklarını ve elinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt, “Partimizin uzun yıllar sonrası Ardahan Belediyesini kazanması bizleri çok mutlu etti. Faruk Demir, Ardahan Belediyesine çok şey katacak” açıklamasında bulundu. 

“Esenyurt’ta örnek belediyecilik hizmetleri vereceğiz” diyen Belediye Başkanı Bozkurt, “Çocukluğumun geçtiği kente Belediye Başkanı seçildiğim için çok mutluyum. Esenyurt’ta Belediye Başkanı olmak benim için çok anlamlı. Bana göre yakın zamanda Esenyurt’ta çok yanlışlıklar yaşandı. O yanlışları düzeltmek için buradayız. Esenyurt’un herkesin barış içinde yaşayabileceği bir kente dönüştüreceğiz. Hiç kimsenin bir başkasını ötekileştirmediği, kendini özgürce ifade ettiği, inançlarını özgürce yaşayabildiği bir kent haline gelecek. Esenyurtlular 5 yıl içerisinde çok mutlu olacaklar. Bunu düşünmek de beni heyecanlandırıyor. Örnek belediyecilik hizmetleri vereceğiz” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZIN NİTELİKLİ EĞİTİM ALABİLMESİ İÇİN UĞRAŞACAĞIZ”

İlk icraatının eğitimle alakalı olduğunu söyleyen Bozkurt, “0-9 arası 150 bin çocuğumuz var. Çocuklar bizim geleceğimiz. Çocuklarımızın nitelikli eğitim alabilmesi için uğraşacağız. Bir proje ekini oluşturacağız. Sorunlarımızın tespitini birlikte yapacağız. Hiç kimseyi yerinden etmeyeceğiz. Kimse kimseyi ötekileştirmeyecek” ifadelerini kullandı.

“HERKESİN ÖRNEK ALDIĞI PROJELER YAPACAĞIZ”

Yeni dönemle ilgili de konuşan Başkan Bozkurt, “Biz felsefik olarak farklı düşünüyoruz. Halka dayalı, halkın içinde bulunduğu ve halkla beraber icraatlar yapan bir partiyiz. Kadro ile ilgili değişiklikler olacak. Bizim kadromuzun bilgi birikimi geçmişten çok üstün. Herkesin örnek aldığı projeler yapacağız” dedi.

AKP’nin bıraktığı borç ile ilgili de açıklamada bulunan Başkan Bozkurt konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi: “1 milyar borcumuz var, eski parayla bir katrilyon. Para nerde belli değil, nereye gitti belli değil.” 
 

Bu haber 4614 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Burak75
    5 ay önce
    Sevgili gazeteci bey.. Bu esenyurt belediye baskanına sorsaydınız keşke ardahana kuracağı köprüyü eş başkanı ile beraber mi kuracakmış... Hani hdp li o*** eş başkan..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
GENÇ PARTİ, POSOF VE SINIRA ÖNEM VERİYOR
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ
TEŞEKKÜRLER TÜRKAN DELİ