Reklam
Erzurum Tükürüp Kebap ve Çorbacısı açıldı

Erzurum Tükürüp Kebap ve Çorbacısı açıldı

01 Ekim 2018 - 23:41
Reklam

Ardahan Kaptanpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde açılan ve çorbacısı kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeye başladı.

HINIS FASULYESİ ARDAHAN’DA

Meşhur Erzurum Tükürük Kebabının yanı sıra çorba çeşitleri olarak Tırnak Paça, Kelle Paça, Ezo Gelin, Mercimek, İşkembe, Yayla Çorbası, Tavuk Çorbası Ve Hınıs Fasulyesi menü yemeğiyle müşterilerin damak tadına hitap eden işyeri günün 24 saati açık bir şekilde müşterilerini bekliyor. Nezih, temiz ve tecrübeli personeliyle Ardahan’a farklı bir damak tadı sunan Erzurum Tükürüp Kebap ve çorbacısı şehirde 24 saat açık bulunan tek lokanta konumunda bulunuyor.

24 SAAT AÇIK GECE ÇORBACISI

İşyeri sahibi Erkan Narin ve Fuat Durmuş, Ardahan’da kısa sürede açılışı yapacakları işyerinin şehre farklı bir damak tadı kazandıracağını, leziz tükürük kebabı ve çorba çeşitlerinden tatmak isteyen vatandaşları işyerlerine beklediklerini dile getirdi.

Ardahan Merkez Cami kavşağında yer alan Erzurum Tükürüp kebap ve çorbacısı 24 saat açık olması hasebiyle özellikle gece saatlerinde çorba içmek isteyen vatandaşların aradığı mekânlar arasında yer alması bekleniyor.

Bu haber 2312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Göle’yi yasa boğan ölüm!
Ziraat Odasından önemli duyuru
Ziraat Odasından önemli duyuru