Reklam
Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampı Ardahan’da

Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampı Ardahan’da

07 Şubat 2019 - 18:08
Reklam

2019 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampı 07-17 Şubat 2019 tarihlerinde Ardahan’da yapılacak.

Büyükler ve gençler dünya şampiyonaları ile Avrupa Gençler Kış Festivali'nde (EOF) Türkiye'yi temsil edecek sporcuların belirleneceği kampta, Ardahan’a gelecek sporcular klasik ile serbest tekniklerle kilometre, özel dayanıklılık, özel kuvvet ve eşik antrenmanları yapılacak.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında açıklamada bulunan AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, “Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Kayaklı Koşu Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampı 07-17 Şubat 2019 tarihlerinde Ardahan’da yapılacaktır” dedi.

Kamp kapsamında yapılacak yarışlarda seçilecek sporcuların 2019 yılı içinde gerçekleşecek uluslararası şampiyonalarda mücadele edeceğini anlatan Federasyon Yetkilileri ise, "EOF takımımız 2019 yılında Bosna Hersek'te düzenlenecek organizasyona katılacak. A milli takımımız Dünya Şampiyonası ve Dünya Kupası'na katılacak. Genç takımımız da Dünya Gençler ve 23 Yaş Altı Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek" açıklamasında bulundu.

Bu haber 511 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor