Demirci: 2017’nin başarısını 2018’e taşıyacağız

Demirci: 2017'nin başarısını 2018'e taşıyacağız

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, yeni yılla ilgili kutlama mesajı yayınladı.

31 Aralık 2017 - 17:22

2018 yılı öncelikle ülkemiz ve Ardahan için başarı, sağlık ve huzur dolu bir yıl olsun diyen ATSO başkanı Demirci: “Umutların ve beklentilerin yenilendiği bir yıla giriyoruz. Dilerim ki 2018, yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olarak aralanır. Yeni yılda her alanda ve her anlamda milletçe sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılara imza atarız” dedi.

2017 yılını ülkemize, şehrimize ve üyelerimize karşı üstlendiğimiz sorumlulukları layıkıyla yerine getirmek için çok çalışmış olmanın huzuru ile kapatıyoruz diyen ATSO Başkanı Demirci, sözlerini şöyle sürdürdü:

“2017 Milli İstihdam Seferberliği’ne iş dünyamızın desteğiyle sunduğumuz üst düzey katkıyla, üyelerimizin dünya pazarındaki yerini ve gücünü arttırmak için bazı ülkelerin katılımıyla düzenlediğimiz iş toplantılarıyla, kentimize yeni girişimciler kazandırmak adına düzenlediğimiz eğitimlerimiz başta olmak üzere, merkezi ve yerel dinamiklerimizle hayata geçirdiğimiz başarılı işbirliklerimizle, üyemizin memnuniyet seviyesini yükselttiğimiz ve kalitemizi arttırdığımızın tescili olan Sertifikamızla,  sosyal hayata da dokunan kentimizin yaşam kalitesini yükseltmeyi ilke edinen sosyal sorumluluk projelerimizle, bunun yanında hep üyelerimizle iletişimde ve iç içe geçirdiğimiz bir yıl oldu.

Köklü bir kurum olmanın gururunu, gerek kentimiz gerek ülkemiz için daha çok çalışmak gerektiğinin sorumluluğuyla çalışarak 2017 yılını geride bıraktık. 2018 ile birlikte umutların ve beklentilerin yenilendiği bir yıla giriyoruz. Ardahan Ticaret Odası için her yeni yıl yeni bir fırsat penceresi anlamını taşımaktadır. Biz bu yıl da Oda olarak ülkemize, kentimize ve üyelerimize layık olmak için çalışıyor, Sınır kapılarımızla Türkiye’nin ekonomisine güç katan üyelerimizin daha da büyümesi için Odamızın tüm imkanlarını seferber ediyor olacağız. Yeni çalışma yılımız kutlu olsun…”

Ardahan Haber-23 Şubat-Göle Haber

Bu haber 595 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Çetin Aşula, adaylığını ve projelerini de açıkladı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı
Göleli kızlar okusun diye stant açıldı