Reklam
DEMİR: İSTANBUL ARTIK EMİN ELLERDE

DEMİR: İSTANBUL ARTIK EMİN ELLERDE

24 Haziran 2019 - 02:20
Reklam

İstanbul seçimlerinin yenilenmesi sonrası resmi olmayan sonuçlara göre Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu ile Cumhur İttifakı'nın adayı Binali Yıldırım arasındaki fark 750 binin üzerine çıktı. Seçimlerde İmamoğlu yüzde 54, Binali Yıldırım ise yüzde 45 oy aldı.  

Farkın tarihi bir boyut kazanması sonrası sosyal medya adeta yıkıldı. Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık seçimi sonuçları açıklandıktan sonra sosyal medyada vatandaşlar sevinçlerini paylaştı. Farkın 750 binlere çıkmasının ardından konuşma yapan Binali Yıldırım rakibi Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti. Sosyal medya açıklamalardan sonra İmamoğlu’nun zaferiyle çalkalandı.

İLK TEBRİK BAŞKAN DEMİR’DEN

İmamoğlu’na destek için İstanbul’da bulunan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir sosyal medya hesabında, “Her şey çok güzel oldu, İstanbul artık emin ellerde. Şimdi Ardahan’a dönüş vakti” diye mesaj paylaştı.

Bu haber 1582 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Oğuz
  2 hafta önce
  Istanbul belediyesinden ardahana destek bekliyoruz. Ardahanda da herşey güzel olsun.basarilar dilerim
 • Ardahan 75
  3 hafta önce
  Ardahan\'ın da emin ellerde olduğunu görmek istiyoruz. Seni gerçekten seviyoruz ve bir dizi ciddi çalışma bekliyoruz. Artık seçim, kavga, eski dönemi kötüleme vs zamanı değil.
 • Burak75
  3 hafta önce
  Ardahan gibi mi!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
AYI ÇÖPÜ PAYLAŞMIYOR! GELMEYİN
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor
Gültekin ve kurmayları kaldırımları yeniliyor