Reklam
Demir, Fidan ve Aydemir İmamoğlu’na oy topluyor

Demir, Fidan ve Aydemir İmamoğlu'na oy topluyor

20 Haziran 2019 - 15:27 - Güncelleme: 20 Haziran 2019 - 15:34
Reklam

CHP Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri öncesi mesaisini İstanbul’da sürdürüyor.

İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na oy isteyen Demir, Ardahanlıların yoğun olarak yaşadığı Esenyurt, Şişli, Beykoz, Sancaktepe ve diğer bölgelerde hemşeri dernekleri ve STK’larla bir araya geliyor. Toplantılarda İmamoğlu’na oy vermelerinin demokrasi açısından önemli olduğunu aktaran Demir’e, Ardahanlılar;‘ oylarımızı İmamoğlu’na vereceğiz” cevabını veriyor.

 GÜLCEMAL FİDAN ÇOK ÇALIŞIYOR

Toplantılarda İstanbul seçimlerinin hukuksuz yollarla YSK tarafından iptal edildiğini halka anlatan Başkan Demir’le birlikte çalışmalara katılan eski Damal Belediye Başkanı Gülcemal Fidan da, İstanbul’da yaşayan Ardahanlılardan Ekrem İmamoğlu’na oy vermelerini istedi.

İstanbul seçimlerini değerlendiren Başkan Faruk Demir, “ 31 Martta olduğu gibi 23 Haziran’da da İstanbul’da seçimi Millet İttifakının adayı Ekrem İmamoğlu kazanacaktır. Halkımız 31 Mart seçimlerinde yapılan haksızlığa, hukuksuzluğa dur diyecek, seçimleri iptal edenlere gereken dersi verecektir. İstanbul halkı bu konuda üzerine düşeni yapacaktır. İstanbul’da her şey çok güzel olacak” dedi.

Faruk Demir’e İstanbul seçimi çalışmalarına eşlik eden eski Damal Belediye Başkanı Gülcemal Fidan ise, İstanbul halkının gasp edilen hakkı tekrar İmamoğlu’na iade edeceğini söyledi.

DENİZ AYDEMİR DE SEFERBER OLDU

Öte yandan Ardahan kamuoyunun yakından tanıdığı 25. Dönem CHP Ardahan Milletvekili aday adayı, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Deniz Aydemir de, başta Maltepe olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde Ardahanlılara ulaşıp İmamoğlu için oy topluyor. 

Bu haber 1309 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Burak75
    3 ay önce
    Hem oy çalacaksın, hertürlü hile hurda yapacaksın, üstüne magduru oynayacaksın hem de çıkıp utanmadan sıkılmadan oy toplayacaksın.. Inşallah basaramayacaksınız...zülüm 1453 te basladı diyen zihniyetin temsilcilerine peygamberimizin lütfuna mazhar o*** bu aziz şehir fırsat vermeyecektir..şurda oy toplayanlara bakuyorum da kendinden başka kimseye hayrı olmayan, önce ben hep ben diyen şahsiyetler.. Gercek ardahanlılar szn gercek yuzunuzu anlayıp oy veemeyecektir..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soruşturma başlatıldı
Soruşturma başlatıldı
Komşuda deprem paniği
Komşuda deprem paniği